EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

:Arcane استفاده مجدد از گرمای استخراج بیت کوین می تواند بحران انرژی جهانی را حل کند.

 

Arcane: استفاده مجدد از گرمای استخراج بیت کوین می تواند بحران انرژی جهانی را حل کند.

در حالی که نوآوری ها در تولید چیپست به کاهش هزینه های عملیاتی مربوط به استخراج بیت کوین کمک کرده است، گزارشی از Arcane پتانسیل بازار را برای تغییر صنعت انرژی نشان می دهد.

تحقیقات Arcane نشان می دهد که انعطاف پذیری در پس زمینه عملیات استخراج بیت کوین (BTC) می تواند برای حل مشکلات دنیای واقعی که بر سر راه صنعت انرژی قرار دارد حیاتی باشد.

یکی از بزرگترین نگرانی هایی که مقامات در مورد پذیرش جریان اصلی بیت کوین مطرح می کنند، نیازهای انرژی آن است. در گزارشی از Arcane پتانسیل بازار را برای تغییر صنعت انرژی نشان می دهد، این در حالی است که نوآوری ها در تولید چیپست به کاهش هزینه های عملیاتی مربوط به استخراج بیت کوین کمک کرده است.

به دلیل هزینه کم واکنش، استخراج بیت کوین مکمل رشد سیستم های بادی و خورشیدی است که اغلب انرژی ناپایدار و غیر قابل کنترل تولید می کنند. تحقیقات Arcane اشاره می کند که شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس، تا به امروز، تنها به استخراج کنندگان بیت کوین اجازه داده است در پیشرفته ترین برنامه های پاسخگویی به تقاضا شرکت کنند.

استخراج بیت کوین علاوه بر انعطاف پذیری در برابر تقاضای شبکه، می تواند به حل مسائل مربوط به شعله ور شدن گاز نیز کمک کند - فرآیند سوزاندن گاز طبیعی مرتبط با استخراج نفت.

Arcane تاکید می کند که با وجود قابلیت های استخراج بیت کوین مانند قابل حمل بودن دکل های بیت کوین، ماینرها می توانند عملیات را در کنار چاه های نفت راه اندازی کنند. به ازای هر 1000 دلار سرمایه گذاری در یک سیستم استخراج بیت کوین انتشار 6.32 تن CO2 در سال را می شود کاهش داد، در حالی که این میزان برای انرژی بادی 1.3  و  برای انرژی خورشیدی  0.98است.

می توان با استفاده مجدد از فرایند های جانبی استخراج بیت کوین مانند گرما، در آینده برای گرم کردن خانه ها، صنایع و سایر موارد در زمستان به صنعت انرژی کمک کند. توجه به این نکته مهم است انتشار CO2 تقریبا40 درصد از انرژی گرمایشی در جهان را تشکیل می دهد.

همچنین استفاده مجدد از گرمای حاصل از استخراج بیت کوین مزایای مختلفی از جمله هزینه های عملیاتی و هزینه های گرمایش کمتر را ایجاد می کند. اهمیت این تحقیقات زمانی است که اروپا در بحبوحه بحران گاز و انرژی به تورم 9.1 درصدی رسیده است.

همچنین کوین تلگراف گزارش داد که قیمت انرژی با نرخ سالانه 38.3 درصد در ماه گذشته بیشترین هزینه را برای مناطق اروپایی داشته است.

 

cointelegraph.com

4 سپتامبر 2022

 

  بروز شده در  1401/06/13 14:00
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support