EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

آیا نگرانی بیشتری برای بیت کوین در پیش است؟

امروز با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 26 هزار دلار، بازارهای کریپتو 100 میلیارد دلار از دست دادند – آیا نگرانی بیشتری در پیش است؟

ضعیف در اقتصاد کلان و ریسک در سیستم داخل فضای کریپتو باعث شده است که سرمایه این ارز نزدیک به دوازده هفته متوالی ضرر کند.

بازارهای گسترده تر ارزهای دیجیتال به ویژه در 24 ساعت گذشته متزلزل شده اند و بیت کوین بار دیگر به زیر آستانه 26000 دلار سقوط کرده است. بر اساس آمار Coingecko که روز دوشنبه منتشر شد، بیت کوین در حال حاضر با قیمت 25,168.94 دلار به فروش می رسد که در هفته گذشته 16 درصد کاهش داشته است.

از آنجایی که بیت کوین به پایین‌ترین سطح خود از اواخر سال 2020 سقوط کرد، کل بازار ارزهای دیجیتال تحت فشار ترس از رکود است که می‌تواند سرمایه‌گذاران را از ریسکبیشتر در این بازار باز دارد.

با این حال، کوین های جایگزین در این بازار به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند. به عنوان مثال، اتریوم به زیر 1500 دلار سقوط کرده است که 70 درصد از بالاترین قیمت خود در نوامبر 2021 یعنی بیش از 4900 دلار کاهش یافته است. در 24 ساعت گذشته، دوچ کوینDogecoin، ترون- TRON  و اولنچ - Avalanche  همگی شاهد زیان دو رقمی بودند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته در کانالی رو به کاهش بوده است و در حال حاضر 1.17 تریلیون دلار حمایت می شود.

100  میلیارد دلار از بازار کریپتو سقوط کرد.

پس از اینکه جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، هشداری مبهم درباره کریپتو ارائه کرد، بازار ارزهای دیجیتال بیش از 100 میلیارد دلار را در آخر هفته از دست داد.

ارزش بازار بیت کوین به 520 میلیارد دلار کاهش یافت. نکته مهم برای گاو های بازار بیت کوین BTC این است که کنترل آنها بر ارزهای دیجیتال جایگزین به حدود 48 درصد افزایش یافته است.

پس از چند پیشنهاد کوتاه و بی نتیجه برای عبور از 32000 دلار در هفت روز گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به تدریج ارزش خود را از دست داد. آخرین نرخ رد بیت کوین در این سطح قیمت آن را به 30000 دلار کاهش داد و چند روز در آنجا باقی ماند.

ارزش کل بازار بیت کوین 498 میلیارد دلار در نمودار آخر هفته | منبع: TradingView.com

ریچ بلیک از استارت آپ ارزهای دیجیتال Uphold می گوید:

به نظر می رسد که کریپتو در حال از دست دادن فرصت ایده آل برای نشان دادن عملکرد فراموش شده خود به عنوان محافظ در برابر تورم است.

تورم و نوسانات بیت کوین

برآوردهای تورم برای ایالات متحده، 8.6 درصد، اواخر روز جمعه اعلام شدکه رکورد چهار دهه نوسانات بیت کوین را افزایش داد و در نتیجه قیمت امروز به زیر 25000 دلار سقوط کرد.

در ماه های اخیر، بازار کریپتو به طور فزاینده ای با بازارهای سهام سنتی مرتبط شده است. نزدک، که بر فناوری تمرکز دارد، 3.5 درصد سقوط کرد، در حالی که S&P 500 و Dow Jones Industrial  Average  بیش از 2.5 درصد سقوط کردند.

پیش بینی می شود نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا در هفته آینده منجر به افزایش بیشتر نرخ بهره شود. این هفته، یلن همچنین نسبت به قرار دادن ارزهای دیجیتال در طرح‌های 401 (کی) هشدار داد که این اقدام بر احساسات تیره و تار افزوده است.

هفته گذشته، بانک‌های مرکزی استرالیا و کانادا، جایی که تورم نیز تشدید شده است، نرخ‌های خود را تقریباً 50 واحد افزایش دادند، در حالی که بانک مرکزی اروپا اعلام کرد که خرید دارایی‌ها را فعلا متوقف می‌کند و افزایش نرخ‌ها را اواخر تابستان امسال آغاز خواهد کرد.

منبع خبر: www.newsbtc.com

 تاریخ خبر: Jun 13, 2022

 

  بروز شده در  1401/03/23 16:21
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support