EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

ارز دیجیتال: تسلا 75 درصد از دارایی های ارزهای دیجیتال خود را در حین کاهش ارزش آنها فروخت

ارز دیجیتال: تسلا 75 درصد از دارایی های ارزهای دیجیتال خود را در حین کاهش ارزش آنها فروخت

 

تسلا سال گذشته سرمایه گذاری بزرگی روی بیت کوین داشت و با این کار، ایلان ماسک، رئیس شرکت، بار دیگر به روشنی حمایت خود را از بازار ارزهای دیجیتال نشان داد. با این حال، معلوم شد که این سازنده خودروهای الکتریکی بخش بزرگی از دارایی بیت کوین خود را به تازگی فروخته است.

به گزارش بی بی سی نیوز، تسلا 75 درصد از دارایی بیت کوین خود در سه ماهه آخر سال 2021 تخلیه کرده است که مبلغ معادل حدودا 2 میلیارد دلار یا 1.7 میلیارد پوند بود. این شرکت اکنون در حال عقب‌نشینی است زیرا ارزش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سال جاری به شدت کاهش یافته و بیش از 50 درصد سقوط کرده‌اند.

تسلا همچنین با استفاده از 936 میلیون دلار یا 782 میلیون پوند مبلغی که از فروش بیت کوین های خود بدست آورده است، ارز سنتی خریده است. او اشاره شد که ایلان ماسک یکی از شخصیت‌های برجسته‌ای بود که پر قدرت از ارزهای دیجیتال حمایت کرده و دائماً این حمایت خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی نشان می داد. در واقع، پست های آنلاین او اغلب فعالیت تجاری قدرتمندی را تحریک می کند.

بر اساس این گزارش، شرکت خودروسازی در آستین- تگزاس در فوریه 2021 مشخص شد که 1.5 میلیارد دلار خود را روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. متعاقباً این حرکت او باعث افزایش تقاضا برای این ارز شد. ارزش ارزهای دیجیتال در نوامبر سال گذشته قبل از سقوط غیرمنتظره نزدیک به 70000 دلار افزایش داشت.

تسلا همچنین تراکنش های بیت کوین را به عنوان پرداخت برای خودروهای الکتریکی خود متوقف کرد و توضیح داد که این به دلیل نگرانی در مورد اثرات منفی استخراج بیت کوین بر محیط زیست است. ماسک همچنین در آن زمان گفت که تسلا هیچ بیت کوینی نخواهد فروخت. اما یک سال پس از این حرف او، این شرکت بخش بزرگی از بیت کوین خود را فروخت و تنها 25 درصد آن در اختیارش باقی مانده است.

فورچون در مورد تسلا گزارش کرده که 75 درصد از دارایی های بیت کوین خود را در سه ماهه دوم امسال فروخته است و این اطلاعات از طریق سهامداران در گزارش درآمدی این شرکت در هفته گذشته منتشر شده است. برای تسلا در ترازنامه فعلی فقط 218 میلیون دلار بیت کوین باقی مانده و فروش ارزهای دیجیتال او بزرگترین فروش در بازار سال جاری بود.

اشاره شد که در طول گزارش درآمدی، همانند قبل، هیچ اشاره ای به چیزی که بیت کوین را تبلیغ می کند، وجود نداشت. در حالی که ماسک قبلاً اشاره کرده بود که اسپیس ایکس و تسلا بیت کوین را خریداری کرده اند، او تاکید کرد که این فقط "درصد کمی از کل نقدینگی و دارایی های نقدی ما" است. در ضمن، خبر فروش ارزهای دیجیتال تسلا قیمت بیت کوین را حدودا دو درصد کاهش داد.

 

www.econotimes.com

July 25, 2022

 

 

 

 

  بروز شده در  1401/05/03 15:21
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support