EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

اولین محرک آسیا: بیت کوین و سایر رمزارزها در معاملات آخر هفته افزایش می یابند

 

 

کارشناسان فنی Coindesk: بیت کوین با مقاومت 34,000 دلار و حمایت 20,000 تا 25,000 دلار کاهش می یابد.

 

Biggest Gainers

Asset

Ticker

Returns

DACS Sector

Chainlink

LINK

+5.1%

Computing

Cardano

ADA

+3.0%

Smart Contract Platform

Algorand

ALGO

+2.6%

Smart Contract Platform

Biggest Losers

Asset

Ticker

Returns

DACS Sector

Bitcoin Cash

BCH

−3.1%

Currency

Internet Computer

ICP

−2.9%

Computing

Filecoin

FIL

−0.1%

Computing

بیت کوین در معاملات آخر هفته افزایش می یابد

بیت کوین آخر هفته دیگر را به خوبی در همان موقعیتی سپری خواهد کرد که در بیشتر ماه های گذشته در آن موقعیت بوده است.

بر اساس ارزش بازار اخیراً بزرگترین ارز دیجیتال کمی بالاتر از 30000 دلار معامله می شود که این مقدار نسبت به روز جمعه اندکی افزایش یافته است اما همچنان در رکود است. بیت کوین از اوایل ماه می بسته به رویدادهای روز کمی بالاتر و پایین تر از این مقدار حرکت کرده است، زیرا سرمایه گذاران منتظر نشانه های روشنی در مورد میزان تورم و اقتصاد جهانی هستند.

جو دی پاسکوال، مدیر عامل صندوق ارزهای دیجیتال BitBull، برای وبسایت CoinDesk نوشت:بیت کوین تا زمانی که به طور قطعی محدوده 31 تا 32 هزار دلار را رد نکند ضعیف باقی می‌ماند. با این حال، ما همچنان شاهد خریدهای زیر 30 هزار دلار هستیم که قیمت را سرپا نگه می دارد.

اتر، دومین بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، اخیراً کمی بالاتر از 1800 دلار قدم گذاشته است ولی در محدوده دو هفته اخیر زیر 2000 دلار بوده است که نسبت به زمان مشابه اندکی افزایش داشته است.

سایر ارزهای دیجیتال اصلی گرچه عمدتاً در محدوده سبز قرار داشتند ولی تقریباً ثابت بودند، ارز هایLINK  و ADA از بزرگترین سودآورها بودند که به ترتیب 5% و 3% افزایش داشتند. در اکثر تعطیلات آخر هفته معاملات سبک انجام شده است.

الگوهای نموداری آخر هفته ارزهای دیجیتال کمی از شاخص‌های سهام منحرف شد که در روز جمعه با سقوط 2.4 درصدی در شاخص سهام نزدک و افت 1.6 درصدی شاخص S&P 500 بسته شد. دارایی های دیجیتال و سهام در ماه های اخیر به طور فزاینده ای همبستگی داشته اند.

و در انبوهی از خبرهای خوب احتمالی برای ارزهای دیجیتال، سهام سرمایه‌گذاران آگاه کتی وود ARK Innovation ETF، که شامل صرافی رمزارز Coinbase میباشد، از هفته دوم ماه می، بیش از 15 درصد افزایش یافته است. وود یکی از حامیان مشهور بیت کوین است.

با این حال همانطور که رکود هفته گذشته در شاخص ترس و طمع نشان داد، سرمایه گذاران کریپتو همچنان در بازار نزولی هستند. بیت‌بول DiPasquale  ، احتمال سقوط بیت‌کوین را نسبت به رشد فعلی‌اش بیشتر میداند. او نوشت: "ما در هفته آینده منتظر اقدامات جهت دار هستیم، زیرا بیت کوین یا از محدوده فعلی خارج می شود یا همچنان به پایین ترین سطح سقوط می کند." "در حال حاضر، احتمال سقوط بیشتر از میزان صعود به سمت بالا به نظر می رسد."

یک هفته پرتنش دیگر برای استیبل کوین ها

اول برای کره جنوبی سپس ژاپن.

پروتکل های استیبل کوین یک هفته پرتنش دیگر را با افزایش مقررات و بررسی موشکافانه به پایان رساندند.

پروتکل‌هایی که یک دارایی دیجیتال را به ارز فیات، کالا یا فرمول ریاضی مبتنی بر گروهی از دارایی‌ها متصل می‌کنند، از زمان فروپاشی توکن استیبل کوین در اوایل ماه می ، ارز دیجیتال  (UST) TerraUSD ، در سنگر دفاعی خود قرار گرفته‌اند. ناظران استیبل کوین‌ها، که قرار است ریسک کمتری نسبت به سایر دارایی‌های دیجیتال داشته باشند، توجه بیشتری را به خصوص برای استیبل کوین‌های مبتنی بر الگوریتم مانند UST پیش‌بینی کردند.

روز جمعه، پارلمان ژاپن یک چارچوب قانونی در مورد استیبل کوین ها برای محافظت از سرمایه گذاران تصویب کرد، که این کشور را به یکی از اولین اقتصادهای بزرگ تبدیل کرد که قانون ویژه استیبل کوین را تصویب کرد. این قانون که در یک سال اجرایی می‌شود، تعریف استیبل‌کوین‌ها را به عنوان پول دیجیتالی که باید به ین یا ارز قانونی دیگری مرتبط باشد، مشخص میکند و به دارندگان آنها حق بازخرید به ارزش اسمی را تضمین کرده است. این لایحه به استیبل کوین های دارای پشتوانه یا الگوریتمی اشاره نکرده است.

اکنون تنها بانک‌های دارای مجوز، مراکز انتقال پول ثبت‌شده و شرکت‌های اعتبار می‌توانند استیبل کوین را صادر کنند، گرچه صرافی‌های ژاپنی آنها را فهرست خود قرار نداده اند.

 

برداشت کارشناسان فنی:

بیت کوین با مقاومت 34,000 دلار و حمایت 20,000 تا 25,000 دلار کاهش می یابد.

نسبت تسلط بیت کوین (Damanick Dantes/CoinDesk, TradingView)

بیت کوین (BTC) همچنان در میانگین متحرک 50 روزه خود که در حال حاضر روی 34000 دلار قرار دارد، با مقاومت قوی روبرو شده است.

این ارز دیجیتال در دو هفته گذشته به سطح قیمت 30000 دلار لنگر انداخت و اکثر حجم معاملات را جذب خود کرده است. می توان به حرکت های نوسان قیمت در اواخر این ماه اشاره کند.

در نمودار روزانه، شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) در حالت خنثی 50 گیر کرده است که نشان دهنده کند شدن شتاب بازار آن پس از افزایش اخیر قیمت می باشد. کاهش مداوم حرکت به این معنی است که روند نزولی شش ماهه بیت کوین باقی می ماند.

RSI  هفتگی بیشترین فروش از مارس 2020 را دارد که قبل از یک روند صعودی قیمت بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد این بار به دلیل سیگنال‌های منفی بلندمدت مومنتوم ، روند صعودی بصورت محدود خواهد بود.

با این حال، در کوتاه مدت، بیت کوین می تواند بالای سطح حمایت 20000 تا 25000 دلار ثابت شود. میانگین متحرک 200 هفته ای که در حال حاضر 22179 دلار است، معیار دیگری برای این روند بلندمدت سطح حمایت است.

بیت‌کوین بر اساس شاخص‌های DeMark منتظر سیگنال صعودی ضد روند است که ممکن است طی دو هفته آینده ظاهر شود. این می‌تواند راه را برای جهش کوتاه‌مدت قیمت هموار کند که شکست‌های اضافی درخط روند نمودار را به تاخیر می‌اندازد. حرکت های صعودی می تواند زودگذر باشد.

منبع خبر: Coindesk

  بروز شده در  1401/03/21 20:48
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support