EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

ایران لایحه اجازه استفاده از ارزهای دیجیتال برای واردات را تصویب کرد

 

 

ایران لایحه اجازه استفاده از ارزهای دیجیتال برای واردات را تصویب کرد

ایران لایحه ای را تصویب کرده است که اجازه تراکنش های تجاری با ارزهای دیجیتال را می دهد و به طور رسمی استفاده از دارایی های دیجیتال برای واردات را تایید می کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارش داد که این لایحه مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال، مجوز استفاده از ارزهای دیجیتال برای واردات و تامین سوخت و برق برای استخراج را بازتعریف می کند.

بانک مرکزی ایران نیز موافقت کرده است که واردات از طریق ارزهای دیجیتال قابل پردازش باشد. بر اساس این گزارش، مردم اکنون حتی می توانند با استفاده از دارایی های دیجیتال به جای دلار یا یورو، خودرو وارد کنند.

همانطور که گزارش شد، ایران اعلام کرد که اولین سفارش مبتنی بر رمزارز خود را به ارزش 10 میلیون دلار در اوایل ماه جاری تکمیل کرده است. در آن زمان، وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور اعلام کرد که استفاده از ارزهای رمزنگاری شده برای واردات را تا پایان سپتامبر به میزان قابل توجهی گسترش خواهد داد.

قوانین اجرایی آمریکایی اخیراً نسبت به استفاده از رمزارز به عنوان ابزاری برای دور زدن تحریم‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند و به این احتمال اشاره کرده‌اند که نهادهای روسیه که به شدت تحریم شده‌اند می‌توانند از ارزهای دیجیتال در جهت کاهش پیامدهای ناشی از تحریم ها استفاده کنند.

 

cryptonews.com

30 آگوست 2022

  بروز شده در  1401/06/08 15:28
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support