EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

این سرمایه گذار می‌گوید بیت‌کوین نمرده است، اخیراً بازار خسته کننده ایی داشته است.

 

 

این سرمایه گذار می‌گوید بیت‌کوین نمرده است، اخیراً بازار خسته کننده ایی داشته است.

 بیت کوین با انواع مختلف نام گذاری شده است: جعلی، گمراه کننده، گیج کننده و بی معنیدر این میان با وجود این برچسب ها، بسیاری موافق هستند که رمزارز هرگز بی تحرک نیست.

قیمت بیت کوین در چند روز گذشته به طرز عجیبی بی حرکت بوده است و در ابتدا با حرکتی کمی به سوی بالا، سپس به زیر آستانه 20000 دلار رسیده است. از ژوئن تاکنون نتوانسته است به طور قابل توجهی از این سطح فراتر رود.

 

این بزرگترین ارز دیجیتالی که زیر مرز بحرانی 20000 دلار معامله می شود، پس از سقوط گسترده بازار در اواسط ژوئن که بیت کوین را از 30،000 دلار به 20،000 دلار کاهش داد اکنون خارج از منطقه حرکتی خود در حدود 20،000 تا 25،000 دلاری است که در اکثر تابستان ها در حالت رکود خود بوده است.

بیت کوین بسیار زنده است

تا لحظه نگارش این مقاله، بیت کوین (BTC) با کاهش 3 درصدی در هفت روز گذشته، 19715 دلار معامله می شود. داده های Coingecko نشان می دهد که ارزش بازار آن در حال حاضر به 378 میلیارد دلار رسیده است.

ناتوانی بیت کوین در نفوذ به قلمرو 20 هزار دلاری، برای معامله گران و صرافی هایی که از تغییرات قیمت بازار ارزهای دیجیتال سود می برند، خبر خوشایند نیست.

 

در نتیجه، سرمایه گذاران این عرصه ممکن است مجبور شوند به دنبال انواع دیگر دارایی‌ها برای سرمایه‌گذاری بروند و به آنها فکر کنند. معاملات کریپتو بیشتر به احساسات بازار بستگی دارد. اگر بازار خوب به نظر نرسد، بر احساسات خریداران تأثیر می گذارد. برخی از سرمایه داران فقط سرسختی ذهنی و عاطفی برای رویارویی با انواع خاصی از موقعیت ها را ندارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً صبور نبوده و تصمیمات عجولانه می گیرند.

 

 

اتر (ETH) شتاب میگیرد

در این میان، سرعت ملایم و مداوم بیت‌کوین به رقیب اصلی آن (اتر) اجازه می‌دهد تا برای انتقال به یک بلاک چین بهتر، مقداری نیرو جمع کند.

به گفته Coingecko، اتر (ETH)، با ارزش بازار تقریباً 190 دلار، در حال حاضر با قیمت 1665 دلار معامله می شود که 6 درصد در 24 ساعت گذشته و 7 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

بیت کوین نمرده است. مارتین لاین وبر، استراتژیست دارایی دیجیتال MarketVector، گفت: در این زمان بین کوین فقط خسته کننده شده است، بنابراین معامله گران در حال حاضر به دنبال جایگزین برای آن هستند. مدیر عامل شرکت مشتقات کریپتو  FRNT Financial، Stephane Ouellette، در مورد وضعیت فعلی کریپتو می‌گوید:

این یک دوره نسبتا طولانی کاهش نوسان بوده است، اکنون فراتر از هر چیزی است که حتی در سال 2019 شاهد بودیم، جایی که این سطوح حدود یک ربع تا یک ربع و نیم طول کشید.

در همین حال، کارشناسان تعدادی از سطوح پشتیبانی گذشته را شناسایی کرده‌اند که ممکن است بیت‌کوین در آن‌ها سقوط کند، حتی اگر قیمت کاهش یابد.

در دسامبر سال 2020، بیت کوین قبل از اینکه به سطح حمایتی 21900 دلار برسد، به  41000 دلار رسید. عملکرد تاریخی بیت کوین همانطور که در هفته های اخیر اتفاق افتاده است بیانگر آن است که در صورتی که بیت کوین به زیر 20000 دلار عقب نشینی کند، قیمت 19900 دلاری به عنوان یک سطح پشتیبانی بالقوه برای این ارز دیجیتال می باشد.

بنابراین، دلایل متعددی برای فرض اینکه بیت کوین علائم حیاتی حرکتی خود را هنوز دارد، وجود دارد. در واقع، بر اساس این شاخص‌های زنجیره‌ای، بیت‌کوین باید در مسیر خود حرکت کند تا شکوه از دست رفته خود را بازیابد.

 

 

 

  بروز شده در  1401/06/15 16:53
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support