EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

بازارهای کریپتو بدترین هفته از زمان سقوط ژوئن را می گذرانند

بازارهای کریپتو بدترین هفته از زمان سقوط ژوئن را می گذرانند

ارزش بیت کوین در 24 ساعته گذشته به 20750 دلار کاهش یافت.

منبع تصویر از سایت:tradinview

اکثر آلتکوین ها  نیز در این هفته در وضعیت مشابهی قرار دارند و این بدترین عملکرد معاملاتی از زمان سقوط گسترده در اواسط ژوئن میباشد.

خیلی چیزها در بازارهای ارزهای دیجیتال ظرف یک هفته می توانند تغییر کنند. به عنوان مثال، بیت کوین در آخر هفته گذشته به بالاترین سطح خود رسید که در دو پیک  توانست به بالای 25000 دلار برسد.

در حالی که گاوها(افرادی با دید صعودی) انتظار داشتند که کنترل خود را در بازار حفظ کنند و بازار را همچنان به سمت صعود سوق دهند، چشم انداز بلافاصله تغییر کرد و بیت کوین طی چند ساعت بیش از 1000 دلار سقوط کرد.

اما این تازه شروع کار بود. بیت کوین تلاش کرد تا برای مدت کوتاهی بهبود یابد، اما در 24400 دلار متوقف شد و در ساعات بعد توسط یک موج نزولی دیگر به محدوده 21500 دلار (در 19 آگوست) سقوط کرد، که این موضوع باعث ایجاد تنش بیشتری در بازار شد.

دیروز شاهد کاهش قیمت دیگری بودیم که ارزش بیت کوین را به پایین ترین سطح در سه هفته اخیر (20800 دلار) رساند.  بیت کوین سعی کرد مقداری از قیمت را بازیابی کند اما در ساعات بعدی نیز به مجددا به سطح حمایتی سقوط کرد.

در حال حاضر، حدود 21400 دلار است. این بدان معنی است که تقریباً 13٪ در هفته کاهش یافته است و ارزش بازار آن نزدیک به 400 میلیارد دلار است.

همانطور که معمولاً در هنگام نوسانات شدید بیت کوین اتفاق می افتد، سکه های جایگزین تمایل دارند یک گام فراتر بروند.

اتریوم تا آخر هفته گذشته به دلیل موج خبری در مورد ادغام، جزو بهترین کوین ها بود که به بیش از 2050 دلار افزایش یافت اما در حال حاضر با کاهش حدود 20 درصدی به محدوده 1600 دلار رسیده است.

در تایم فریم روزانه آلتکوین ها دیگر نظیر : ترون،کاردانو،پولکادات،سولانا،دوج کوین ،ریپل و... با کندل قرمز نمایان هستند.

آلت کوین های با ارزش پایین و متوسط در موقعیت های مشابهی قرار دارند. به این ترتیب، ارزش کل بازار کریپتو در یک روز 30 میلیارد دلار دیگر کاهش می‌یابد و نزدیک است به زیر مرز 1 تریلیون دلاری برسد.

منبع:

cryptopotato

تاریخ:

Aug 21, 2022

 

 

 

 

  بروز شده در  1401/05/30 16:43
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support