EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

بیت کوین ممکن است همچنان در آخر هفته «متلاطم» باشد

 

 

بیت کوین ممکن است همچنان  در آخر هفته «متلاطم» باشد زیرا قیمت بیت کوین از سطح مقاومت کلیدی 22 هزار دلاری دوری می کند

تجزیه و تحلیل ها هشدار می دهند که گاوهای بیت کوین هنوز در معاملات کم حجم آخر هفته، در نبرد خواهند بود، این در حالی است که آلت کوین ها، سودهای چند هفته ای را حفظ می کنند.

بیت کوین (BTC) در پایان هفته در میان هشدارهایی مبنی بر اینکه نوسانات همچنان می تواند بازار را تا قبل از دوشنبه تخریب کند، روی 21000 دلار متمرکز شد.

نمودار شمعی در بازه یک ساعت BTC/USD (Bitstamp)(منبع: TradingView)

شاخص S&P 500  دومین هفته برتر خودرا  در سال 2022 می بیند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که نسبت بیت کوین به دلار آمریکا در محدوده معاملاتی اخیر خود پس از پایان هفته پرقدرت سهام ایالات متحده به طور کلی بالاتر بود.

همانطور که توسط مفسران بازارHolger Zschaepitz اشاره شد، شاخص S&P 500  دومین هفته خوب خود در سال 2022 را تجربه میکند، که نشان دهنده کاهشی اندک در دارایی های پر خطر است.

باید به این نکته توجه داشت که:  S&P 500 در دومین هفته و بهترین هفته خود در 2022 بیش از 6 درصد افزایش یافته است، زیرا نیروهای ضد تورم جمع شده و انتظارات فدرال رزرو کاهش یافته است. سرمایه گذاران اکنون نرخ بهره کلیدی را در پایان سال 2022 تنها 3.4 درصد می دانند که 35 بیت بر ثانیه کمتر از ابتدای هفته است.

تویتی از (@Schuldensuehner) Holger Zschaepitz در25 ژوئن 2022

بیت کوین در مسیر ثبت افزایش اندک خود در نزدیکی بسته شدن بازار هفتگی، اولین شمع سبز هفتگی هرچند کوچک از ماه می تا امروز را از خود نشان داد.

با این حال، با توجه به منابع تجزیه و تحلیل درون زنجیره ای (MI) ، تا آن زمان هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.

با اشاره به اقدام اخیر قیمت آخر هفته،  تجزیه و تحلیلMI  به دنبال کنندگان توییتر توصیه کرد که در غیاب حجم روزهای هفته از بازار راضی نباشند.

در بخشی از یک پست آمده است: "اگر BTC بتواند 200 WMA را حذف کند، جا برای حرکت وجود دارد."

پ.ن: WMA= میانگین متحرک وزنی- اندیکاتورهای میانگین متحرک می باشد که از آن در تحلیل تکنیکال استفاده می شود.

 

بازار در تعطیلات آخر هفته بسیار پرتلاطم بوده ایت، بنابراین کمربند های خودتون ببندید. بازآزمایی پایین‌ترین قیمت‌ها می‌تواند به سرعت یک ریپ تا ۲۴ هزار دلار باشد."

 نمودار پیوستی از داده‌های دفتر سفارشات بزرگترین صرافی جهانی بایننس، نگاهی اجمالی به برنامه‌های خرید و فروش معامله‌گران ارائه می‌دهد.

زیر قیمت نقدی، از نظر حجم تا 19000 دلار حمایت کمی وجود داشت، در حالی که برعکس، مقاومت سنگین در شمال 22000 دلار قرار داشت

نمودار نسبت سفارشات بیت کوین به دلار در سفارشات بایننس. منبع: Material Indicator / توییتر

.

منابع مختلف معتقدند که این سطح میانگین متحرک 200 هفته ای (WMA) برای نسبت BTC/USD ، برای خرس های بازار تغییر روند ضروری است.

آلت کوین ها برای اولین هفته سبز از ماه مارس تا کنون تعیین شدند

 

بازار آلت‌کوین‌ها نیز در روز آرام بود و در عین حال چشم‌انداز هفته‌ای چشمگیری از سود را در میان بازار غم‌انگیز کلان را داشتند.

در ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، چندین توکن حدود 30 درصد بالاتر از هفت روز قبل در زمان نگارش قرار داشتند.

در میان آنها اتر (ETH) که 28 درصد افزایش داشت و در حدود 1200 دلار باقی مانده است.

در یک پست اختصاصی کتاب سفارش، MI خاطرنشان کرد که ETH/USD نیز تست مجدد 200WMA را انجام داده است، اما این مشکل همچنان ممکن است در راه باشد.

در جاهای دیگر،Shiba Inu (SHIB)  نسبت به هفته گذشته 50 درصد رشد داشت، در حالی که Polygon (MATIC) با 70 درصد سود هفتگی، بیشترین روند صعودی بازار را به خود اختصاص داد.

 

نمودار شمعی در بازه ی 1 روزه MATIC/USD (Binance) .( منبع: TradingView)

 

برای مایکل ون د پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، اکنون دلایل زیادی برای ورود به بازارهای ارزهای دیجیتال وجود دارد.

او به دنبال‌کنندگان توییتر گفت: "در سال 2021، همه رویای خرید آن‌ها را در آن پایین ترین قیمتشان در سر داشتند. اکنون این شانس وجود دارد و مردم جرات تصمیم‌گیری را ندارند. طبیعی است."

بر اساس آمار هفتگی، ارزش بازار آلتکوین در طول هفته 37 میلیارد دلار افزایش یافت که این مقدار اولین شمع سبز خود از ماه مارس تا کنون تعیین شد.

نمودار شمعی یک هفته ای ارزش بازار آلت کوین(منبع: TradingView)

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به William Suberg است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

cointelegraph.com

Jun 25, 2022

  بروز شده در  1401/04/05 16:11
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support