EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

توکن‌های دیفای (DeFi) در حال افزایش:

 

توکن‌های دیفای (DeFi) در حال افزایش:

دیسنترالند Decentraland با رمز ارز MANA، توکن Gnox، یرن فایننس(YFI)

در بازار نزولی ارزهای دیجیتال، یافتن ارزی که در واقع سودهای کوتاه مدت داشته باشد می تواند دشوار باشد. برای کسانی که خیلی زود وارد بازار کریپتو شدند، همه چیز برعکس بود- اما حالا چطور؟ در حالی که انتخاب کوین بعدی که افزایش قیمت زیادی پیدا میکند، دشوار است، هنوز چند گزینه قابل توجه وجود دارد. این سکه ها اخیراً رونق زیادی پیدا کرده اند. بیایید نگاهی به سه مورد از سکه‌هایی بیندازیم که تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که در چند ماه آینده روند خوبی خواهند داشت.

 

دیسنترالند (Decentraland) اخیرا دستاوردهای مثبتی داشته است

دیسنترالند Decentraland و رمز ارز MANA آن مورد توجه بسیاری از تحلیلگران بوده که به عنوان "اولین دنیای مجازی متعلق به کاربرانش" نامگذاری شده است. دیسنترالند یک پروژه بسیار منحصر به فرد است که هدف آن پیوستن به قلمروهای بازی مجازی با دارایی های دیجیتالی دنیای واقعی است.

این  اتفاق که در زمانی که بسیاری از ارزهای دیگر ضررهای بزرگی را تجربه میکنند، نمودار 1 ماهه اخیر MANA نسبتاً پایدار بوده، قابل توجه است. این می تواند نشان دهنده تثبیت قیمت برای توکن باشد و این پروژه می تواند حرکت در قلب صنعت بازی های ویدیویی به سمت بلاک چین باشد. قیمت Mana در حال حاضر حدود 0.98 دلار است.

 

چگونه Gnox می تواند شکاف بین سرمایه گذاران سنتی و دیجیتال را پر کند؟

یکی از توکن‌هایی که در هفته‌های اخیر دستاوردهای بزرگی داشته است GNOX بود. پلتفرم Gnox از ابتدا برای کمک به ارائه استراتژی های سرمایه گذاری DeFi جهت کاهش موانع ورود سرمایه گذاران سنتی که می خواهند از موج جدیدی از فرصت های درآمد غیرفعال بهره مند شوند، ساخته شده است. در حال حاضر GNOX  در حال پیش فروش است و تا کنون بیش از 30 میلیون توکن فروخته است.

و پلتفرم Gnox منحصر به فرد است زیرا به تازه واردان در سرمایه گذاری های دیجیتال این فرصت را می دهد که حتی اگر بسیاری از اصول اساسی این صنعت که اغلب پیچیده است را درک نمیکنند، در این بازار سود ببرند. به عبارت دیگر، آنها به جای اینکه نگران مدیریت سبد سرمایه گذاری خود باشند، درآمد غیرفعال خود را حساب می کنند.

 

کسب درآمد مالی با یرن فایننس (YFI)

کوین دیگری که در زمان زیان کلی بر ارزهای دیجیتال، ثابت مانده است، Yearn (YFI) است. یرن فایننس به عنوان یک گروه از پروتکل‌هایی که بر روی اتریوم اجرا می‌شود، به کاربران این فرصت را می‌دهد تا سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری خود را بهینه کنند و از طیف وسیعی از خدمات وام‌دهی و تجارت استفاده کنند. همانطور که افراد بیشتری به مزایای سرمایه گذاری DeFi نگاه می کنند، Yearn می تواند در جایگاه خوبی قرار گیرد. با این حال، برخلاف GNOX، Yearn  همچنان از کاربران می‌خواهد که بر اقدامات خود در این بازار آگاه باشند و خودشان سرمایه‌گذاری‌هایشان را مدیریت کنند. احتمالاً به همین دلیل است که انتخاب کاربران هنوز بیشتر به سمت GNOX  است.

GNOX، YFI و MANA همگی گزینه‌های عالی برای کسانی هستند که به دنبال توکن‌هایی برای کمک به ساخت مجموعه خود هستند. در زمانی که انتخاب سرمایه گذاری بعدی شما روی ارز دیجیتال لزوماً به آسانی سابق نیست، اینها 3 انتخاب برتر ما هستند که دلایل خوبی دارند.

منبع خبر:

Gnox.io

تاریخ خبر:

18 Jun 2022 ,06:09 PM

 

 

  بروز شده در  1401/03/29 16:10
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support