EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

جامعه کریپتو در ماه جولای به سه رویداد کلان چشم دوخته است تا مقیاس ارزهای دیجیتال را افزایش دهد

جامعه کریپتو در ماه جولای به سه رویداد کلان چشم دوخته است تا مقیاس ارزهای دیجیتال را افزایش دهد.

با وجود پیش‌بینی‌های نه چندان خوشایند در بازار ارزهای دیجیتال، برخی از کارشناسان برجسته این بازار، سقوط اخیر بازار کریپتو با کاتالیزور اقتصاد کلان را به‌عنوان یک نشانه مثبت کلی برای این صنعت می‌دانند.

جامعه ارزهای دیجیتال در حال بررسی سه تاریخ مهم در این ماه است که می تواند به شدت روی مسیر بازار ارز دیجیتال و محیط اقتصاد کلان ایالات متحده در سال جاری تأثیر بگذارد.

در 13 جولای، شاخص ماهانه قیمت مصرف کننده (CPI) و داده های مرتبط با تورم برای عموم منتشر می شود. در 26 تا 27 جولای، تصمیمی در مورد افزایش بیشتر نرخ بهره اعلام می شود، در حالی که در 28 جولای، برآوردهای تولید ناخالص داخلی (GDP) سه ماهه دوم 2022 ایالات متحده به ما نشان می دهد که آیا این کشور در بحران قرار دارد یا خیر.

مقاله مرتبط: معامله‌گران بیت‌کوین می‌گویند در تابستان امسال انتظار کاهش بیشتر قیمت ها، بازاری نزولی و سپس افزایش قیمت را برای BTC داریم

 

13 جولای: نشانگر تورم، شاخص ماهانه قیمت مصرف کننده(CPI)

مایکل ون دی پوپ، در 4 جولای مدیرعامل و بنیانگذار پلتفرم آموزشی و مشاوره رمزارز EightGlobal، به 614,300 دنبال کننده توییتر خود گفت که "همه چشم ها به داده های CPI در هفته آینده است" و پیش بینی های صعودی برای قیمت بیت کوین در صورتی که قیمت بیت کوین به بالای 20000 دلار برسد را مطرح کرد.

نمودار مبهم است، اما این احتمال وجود دارد که اگر بتوان قیمت را به 20 هزار دلار برگرداند، ما 28 هزار دلار برای بیت کوین را خواهیم دید (و در این بین من 23 هزار دلار را زیر نظر دارم).

 

همه چشم ها به داده های CPI هفته آینده و FED هست، اما این اتفاق منطقی است.

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) July 4, 2022

یکی از بنیانگذاران The Crypto Academy که در توییتر به عنوان "گرگ های ارز دیجیتال شناخته می شود، به دنبال کنندگان خود گفت که مراقب تاریخ ها باشند و اضافه کرد که پایین آمدن CPI از حد انتظار می تواند کاتالیزوری برای جهش گربه مرده برای بیت کوین باشد.

پ.ن: جهش گربه مرده یعنی بهبود موقتی و تغییر جهت موقتی منحنی رو به مثبت که بعد از مدت بسیار کوتاهی مجددا به روند رو به پایین خود ادامه می‌دهد.

"همه به اعداد CPI در 13 جولای نگاه می کنند. اگر CPI پایین بیاید، این کاتالیزور برای جهش گربه مرده خواهد بود."

CPI یکی از معیارها برای سنجش چگونگی پیشرفت تورم با اندازه‌گیری میانگین تغییر قیمت‌های مصرف‌کننده بر اساس سبد  کالاها و خدمات خانگی است.

تداوم افزایش تورم می تواند بر تقاضای ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد، به طوری که مصرف کنندگان باید بیشتر از قبل برای زندگی خود هزینه کنند.

جالب توجه است، در حالی که بیت کوین در بحبوحه تورم بالا پس از بحران مالی جهانی که در سال 2008 ایجاد شد و به دلیل عرضه ثابت و کمبود آن به عنوان یک محافظ تورم معرفی شد، در سال‌های اخیر شاهد عملکرد این ارز دیجیتال در راستای سهام‌های فناوری سنتی بوده‌ایم که کمتر از ضد تورم است.

بر اساس گزارش Trading Economics، اجماع فعلی در مورد نرخ تورم ژوئن  یا همان CPI،8.7  درصد است، که کمی بالاتر از 8.6 درصد در ماه می می باشد.

 

26-27  جولای: افزایش نرخ بهره فدرال رزرو

پس از افزایش 75 واحدی نرخ بهره در ماه ژوئن، یکی از قابل توجه ترین نزخ های رو به افزایش ماهانه در 28 سال گذشته، پس از نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در اواخر این ماه انتظار می رودکه نرخ های بهره بیشتر افزایش یابد.

افزایش نرخ بهره یکی از ابزارهای اصلی مورد استفاده فدرال رزرو و بانک مرکزی ایالات متحده برای مدیریت تورم از طریق کم کردن سرعت اقتصاد است. افزایش نرخ بهره منجر به افزایش هزینه‌های وام می‌شود که می‌تواند باعث دلسردی شدن مصرف‌کنندگان و مخارج تجاری و وام‌دهی شود.

— Charlie Bilello (@charliebilello) June 28, 2022

همچنین می‌تواند بر قیمت دارایی‌هایی با ریسک بالاتر، مانند ارزهای دیجیتال، فشاری نزولی وارد کند، زیرا سرمایه‌گذاران می‌توانند تنها با قرار دادن پول خود در حساب‌های دارای بهره یا دارایی‌های کم ریسک، شروع به کسب بازده  مناسب برای سرمایه خود کنند.

در این ماه، انتظار می‌رود FOMC تصمیم بگیرد که آیا افزایش 50 یا 75 امتیازی پایه را اعمال کند. چارلی بیللو، بنیانگذار و مدیر عامل Compound Capital Advisors، شرط خود را روی میزان بالاتر قرار داد.

انتظارات فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در 4 نشست بعدی FOMC...

- جولای: افزایش 75 جفت بر ثانیه به 2.25٪ - 2.50٪

-سپتامبر: افزایش 50 bps  از 2.75٪  به 3.00٪

- نوامبر: افزایش 50  ازbps 3.25٪ به 3.50٪

-دسامبر: افزایش 25  ازbps 3.50٪ به 3.75٪

 

 

28 جولای: آیا در بحران هستیم؟

در 28 ژوئیه، دفتر تحلیل اقتصادی ایالات متحده (BEA) برآوردی از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده برای سه ماهه دوم سال 2022 منتشر خواهد کرد.

پس از ثبت کاهش 1.6 درصدی تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول 2022، ردیاب GDPNow فدرال رزرو آتلانتا اکنون انتظار کاهش 2.1  درصدی در رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم 2022 را دارد.

در دومین سه ماهه متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی، ایالات متحده را وارد یک "بحران فنی" می کند.

اگر اقتصاد ایالات متحده رسماً به عنوان بحران شناخته شود، که انتظار می رود در سال 2023 آغاز شود، بیت کوین با اولین رکود اساسی خود مواجه خواهد شد و احتمالاً در کنار سهام فناوری شاهد کاهش مداوم خواهدیم بود.

روزنه ی امید ؟

علیرغم پیش‌بینی‌های نه چندان خوشایند کلی، برخی از کارشناسان برجسته کریپتو، سقوط اخیر بازار کریپتو با کاتالیز کلان را به‌عنوان یک نشانه مثبت کلی برای صنعت می‌دانند.

اریک وورهیس، کارشناس در حوزه کریپتو و یکی از بنیانگذاران Coinapult و مدیر عامل و بنیانگذار ShapeShift، گفت که سقوط کریپتو فعلی برای او «کمترین نگرانی را ایجاد کرده » است، زیرا این اولین سقوط کریپتو است که ناشی از عوامل کلان خارج از ارزهای دیجیتال است.

اتفاقات قبلی همگی حباب‌هایی بودند که به دنیای بزرگ‌تر ارتباط نداشتند.

این اولین سقوط کریپتو است که به وضوح  به نتیجه عوامل کلان خارج از ارز دیجیتال بستگی دارد.

شاید به همین دلیل است که از بین تمام اتفاقات، این یکی برای من کمترین نگرانی را داشته است.

— Erik Voorhees (@ErikVoorhees) July 1, 2022

Qiao Wang، مشارکت کننده اصلی Alliance DAO نظری مشابه را به 131200 دنبال کننده خود اعلام و اشاره کرد که این اولین چرخه ای است که در آن مورد اصلی در بازار خرسی یک "عامل برون زا" بود.

او بیان کرد این اولین چرخه ای است که در آن مورد اصلی بازار خرسی یک عامل بیرون از بازار بستگی دارد. در چرخه های قبلی، درون زا (عامل اصلی در خود بازار) بود، به عنوان مثال رویداد های Mt.Gox (2014)  و ICOs (2018)

cointelegraph.com

July 5, 2022

 

 

  بروز شده در  1401/04/14 15:57
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support