EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

جکش فدرال رزرو بر بیت کوین و اتریوم بیشتر تاثیر میگذارد

جکش فدرال رزرو بر بیت کوین و اتریوم بیشتر تاثیر میگذارد

به گفته مایک مک گلون تحلیلگر بلومبرگ پتک تورمی فدرال رزرو در شرف کاهش بیشتر قیمت بیت کوین و اتریوم تا قبل از آنکه به بالاترین حد خود در سال 2025 برسند هست.

پیش از آخرین افزایش نرخ بهره فدرال رزرو که در این هفته اعلام می شود، بازار انتظار دارد حداقل 75 واحد افزایش نرخ بهره را داشته باشد، با این حال برخی نگران هستند که این افزایش تا 100 واحد پایه افزایش یابد که نشان دهنده بزرگترین افزایش نرخ در  40 سال گذشته است.

مک گلون، استراتژیست ارشد کالایی بلومبرگ ، در صحبت با خبرگزاری مالی کیتکو نیوز در روز شنبه، اظهار داشت که بیت کوین، اتریوم و بخش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در خطر است زیرا اقدامات فدرال رزرو به کاهش احساسات سرمایه‌گذاران و افزایش حس ترس در بازار منجر شده است.

قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته 13.4 درصد کاهش یافته و در زمان نگارش این مقاله به 19350 دلار رسیده است، در حالی که اتریوم در این بازه زمانی 20.7 درصد کاهش یافته و به حدود 1350 دلار رسیده است.

افت 20 درصدی اتریوم به طور خاص باعث بحث شده است، زیرا قیمت دارایی از زمان ادغام در 15 سپتامبر کاهش یافته است.

با ارتقای شبکه اصلی که اساساً منجر به «در شایعه بخر، در رویداد خبری را بفروش»، مک‌گلون فکر می‌کند که با توجه به اینکه فدرال رزرو تا چه حد جنگ‌طلب بوده و ادامه خواهد داد، قیمت اتریوم ممکن است به 1000 دلار یا حتی کمی کمتر کاهش یابد.

مک گلون گفت: «می‌ترسم ادغام بیش از حد مورد توجه واقع شده باشد،» و افزود که کاهش قیمت اتریوم به عنوان دومین ارزدیجیتال معتبر در بازار نزولی زنگ خطری برای دیگر ارزها باشد.

در طول مصاحبه، مک گلون حتی پیش‌بینی کرد: که آخرین افزایش نرخ می‌تواند باعث سقوط در دارایی‌ها شود که بدتر از فروپاشی حباب مسکن و بحران بزرگ مالی در سال 2008 است. فدرال رزرو در سال 2007 شروع به تسهیل روند کرد و سپس نقدینگی هنگفتی را اضافه کرد. آنها دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند.

او همچنین پیش بینی دیگری را افزود که قیمت بیت کوین تا سال 2025 به بالاترین حد خود یعنی 100هزار دلار میرسد این در حالی است که او تفکر صعودی تری را برای اتریوم به دلیل پتانسیل بالا برای پذیرش این ارز دارد.

با نگاهی به جاهای دیگر، دیگر تحلیلگران و کارشناسان میزان مشابهی از بدبینی کوتاه مدت را با مک گلون به اشتراک گذاشته اند. کریستینا هوپر، استراتژیست ارشد بازار جهانی در روز دوشنبه در صحبت با نیویورک تایمز، خاطرنشان کرد که آخرین اعلامیه فدرال رزرو به دلیل "آنچه می تواند برای جهت گیری بازار سهام برای بقیه سال معنی داشته باشد" بسیار مهم خواهد بود.

او گفت: "فدرال رزرو در سال جاری محرک اصلی بازار سهام بوده است و بیشتر بد بوده است."

 نیز به هشدار هفته گذشته خود اضافه کرد که افزایش مداوم Ark Investدر حالی که کتی وود، مدیر عامل

نرخ بهره توسط فدرال رزرو در عوض می تواند منجر به کاهش تورم شود، در یک توییت روز یکشنبه بیان کرد که "فدرال رزرو در حال حل مشکلات زنجیره تامین با کاهش تقاضا و به نظر من، آزادسازی است. و نیز در تلاش برای کاهش تورم میباشد.

 

  بروز شده در  1401/06/29 16:54
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support