EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

حجم Synthetix به 200 میلیون دلار رسید

 

Dogecoin پس از توئیت‌های ایلان ماسک با افزایش در آخر هفته مواجه شد، حجم Synthetix به 200 میلیون دلار رسید

کاتالیزورهای جداگانه شاهد جهش دو توکن و نوسانات در آخر هفته بودند و SNX در 24 ساعت گذشته تا 85 درصد افزایش یافت.

 

توکن‌های بومی memecoin Dogecoin (DOGE) و Synthetix (SNX) در آخر هفته شاهد معاملات پرنوسانی بودند، حتی با وجود سقوط گسترده‌تر بازار کریپتو و سپس بهبودی کوتاه در روز دوشنبه.

DOGE  صبح یکشنبه از 5 سنت به بیش از 5.8 سنت جهش کرد زیرا ایلان ماسک کارآفرین فناوری توییت کرد که "به حمایت از Dogecoin ادامه خواهد داد." ماسک افزود که در پاسخ به یک واکنش،DOGE  را می‌خرد.

DOGE در ساعات اولیه در آسیا در روز دوشنبه به 6.3 سنت افزایش یافت. از آن زمان تا اواخر ساعات دوشنبه به 5.7 سنت کاهش یافته است زیرا معامله گران از موقعیت های خود سود می برند.

 

DOGE  قبل از فروش در ساعات آسیایی به 6.5 سنت رسید. (منبع: TradingView)

شرکت خودرو سازی تسلا موتورز،کوینDOGE را به عنوان پرداخت در فروشگاه های خود می پذیرد، و ماسک قبلاً اعلام کرده بود که برای بهبود کارایی آن قصد دارد با توسعه دهندگان Dogecoin کار کند.

در جای دیگر، توکن‌های SNX Synthetix در 24 ساعت گذشته در میان کاتالیزورهای اساسی حدود 85 درصد افزایش یافت. پلتفرم تبادل و دارایی های مصنوعی مبتنی بر اتریوم یکی از اولین برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) بود.

به گفته تحلیلگران، Synthetix  در 24 ساعت گذشته حجم معاملاتی بیش از 200 میلیون دلار داشته است زیرا محصول "سوآپ اتمی" آن در بین معامله گران مورد توجه قرار گرفته است. سوآپ اتمی به مبادله ارزهای دیجیتال از بلاک چین های جداگانه اشاره دارد.

 

این افزایش قابل توجهی از میانگین حجم معاملات روزانه بین 500000 دلار تا 3 میلیون دلار در ماه می است.

مبادله اتمی در Synthetix از قیمت های زنده Uniswap و Chainlink استفاده می کنند تا از اجرای دقیق برای معامله گران اطمینان حاصل کنند.

داده ها نشان می دهد که اتر مصنوعی (SETH) و دلار مصنوعی (SUSD) با 135 میلیون دلار حجم معاملات در 24 ساعت گذشته فعال ترین جفت معاملاتی بوده اند. اتر در همان دوره از مقدار 940 دلار به بیش از 1100 دلار رسید.

در همین حال، داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که ردیابی معاملات آتی DOGE و SNX مجموعاً ۱۱ میلیون دلار زیان ناشی از انحلال‌ها را به دلیل نوسانات به همراه داشته است. ارقام برای این دو توکن بالاتر از حد معمول بود.

 

منبع خبر:

www.coindesk.com

تاریخ خبر:

Jun 20, 2022

 

  بروز شده در  1401/03/31 16:34
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support