EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

دوج کوین (Dogecoin) یک الگوی بازگشتی صعودی شکل داده است، در آینده چه می شود؟

 

دوج کوین (Dogecoin) یک الگوی بازگشتی صعودی شکل داده است، در آینده چه می شود؟

قیمت دوج کوین در هفته گذشته خوش بینانه بوده است. این کوین طی هفت روز گذشته سودهای دو رقمی را تضمین کرد و نزدیک به 20 درصد افزایش یافت. میم کوین (meme-coin) در سطح 0.07 دلار مقاومت سفت و سختی را تجربه کرده است و اگر در حدود سطح قیمت فعلی معامله شود، ممکن است به خط حمایت بعدی خود یعنی 0.05 دلار سقوط کند.

گاوهای بازار سعی کرده‌اند نشانه‌هایی از بهبودی نشان دهند، زیرا سکه در چند روز گذشته سعی کرد به آرامی به سمت بالا حرکت کند. در بازه زمانی کوتاهتر، دوج کوین مقداری از ارزش بازار خود را از دست داده است. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته،4 درصد کاهش یافت.

تحلیل های تکنیکال برای این ارز دیجیتال نیز مقداری صعودی را نشان می دهد زیرا سکه تقریباً 20 درصد به سمت بالای نمودارحرکت کرد. قدرت خرید نیز در هفته گذشته بهبود یافت، اما از آنجایی که میم کوین مقداری نزولی را در بازه زمانی کوتاه‌تری از خود نشان داد، در حال حاضر تعداد فروشندگان این بازار بیشتر شده است.

اگرچه در نمودار چهار ساعته دوچ کوین حرکت منفی قیمت را نشان می‌دهد، این ارز الگوی بازگشتی صعودی را نشان می‌دهد. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز با کاهش 2.9 درصدی در 24 ساعت گذشته، به 979 میلیارد دلار رسید.

قیمت دوج کوین- DOGE در نمودار یک روزه تغییر صعودی داشت (منبع: DOGEUSD در TradingView)

DOGE در نمودار یک ساعته به 0.072 دلار رسید. این ارز چند هفته ای است که در همان سطح مقاومت گیر کرده است. سقوط از سطح قیمت فعلی، دوچ کوین را به 0.060 دلار می‌برد، در صورتی که این ارز نمی‌تواند بالاتر از سطح قیمت 0.047 دلار معامله شود.

مقاومت سربار برای این ارز دیجیتال در 0.08 دلار و سپس 0.09 دلار بود. در یک بازه زمانی نسبتا طولانی‌تر، دوج کوین یک الگوی بازگشتی صعودی تشکیل داده است.

این الگو، الگوی BARR Bottom نام دارد. الگوی BARR Bottom به عنوان یک الگوی پایینی معکوس با ضربه و دویدن نامیده می شود.

 

این الگوی فنی به یک روند معکوس گسترده در بازار نزولی در حال وقوع گره خورده است. این الگو با سه فاز مشخص می شود که عبارتند از فاز های lead-in, bump,  و  run

در لحظه کنونی، دوج کوین در فاز bump قرار داشت که به دنبال آن مرحله run خواهد بود که روند نزولی قیمت را خنثی خواهد کرد.

اگر این اتفاق بیفتد، این ارز می تواند سطح 0.090 دلار و سپس 0.011 دلار را ببیند. در نمودار حجم معاملات Dogecoin کاهش یافته است که نشان می دهد قدرت خرید پایین آمده است.

دوج کوین در چهار ساعته گذشته شاهد افت کوچک در قدرت خرید بود (منبع: DOGEUSD در TradingView)

DOGE  به سمت یک روند نزولی قیمت متمایل بود. حتی یک الگوی کنج صعودی را در نمودار چهار ساعته تشکیل داد.

شاخص قدرت نسبی نیز روند نزولی را نشان می دهد که خریداران در حال محو شدن از بازار هستند. یک الگوی کنج صعودی به سیگنال قیمت نزولی گره خورده است.

ممکن است که DOGE در طول جلسات فوری معاملاتی مقداری حرکت نزولی را ثبت کند. در بازه زمانی طولانی تر، روند این ارز می تواند بهبود یابد.

در اندیکاتور SMA طی 20 روز، این ارز دیجیتال بالای خط میانگین متحرک 20 روزه SMA  قرار داشت. این نشان می‌دهد که علیرغم کاهش فشار خرید، خریداران همچنان قیمت را در دست دارند.

سیگنال فروش Dogecoin در نمودار چهار ساعته (منبع: DOGEUSD در TradingView)

مطابق با الگوی فنی نمودار چهار ساعته، دوج کوین یک سیگنال فروش را ثبت کرد. نوسان‌ساز عالی که حرکت قیمت را به تصویر می‌کشد، یک نوار سیگنال قرمز رنگ را ثبت کرده است.

نوار سیگنال قرمز به سیگنال فروش در نمودار گره خورده است. اندیکاتور پارابولیک سار (Parabolic SAR) روند فعلی و همچنین معکوس روند را نشان می دهد.

خطوط نقطه چین در زیر نمودارهای شمعی سیگنالی از نزولی در نمودار را نشان میدهد. این می تواند به گونه ای باشد که ممکن است این ارز در جلسات معاملاتی فوری سقوط کند و سپس به سمت بالا حرکت کند.

www.newsbtc.com

Jun 28, 2022

  بروز شده در  1401/04/07 16:34
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support