EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

رئیس بین المللی راکفلر می گوید بیت کوین از بحران قوی تر عبور خواهد کرد

رئیس بین المللی راکفلر می گوید بیت کوین از بحران قوی تر عبور خواهد کرد

یک کارشناس ارشد ارزهای دیجیتال پیش بینی کرده است که بیت کوین این طوفان را پشت سر گذاشته و قوی تر از قبا در بازار ارزها ی دیجیتال ظاهر خواهد شد.

روچیر شارما، رئیس مدیریت سرمایه گذاری شرکت بین المللی راکفلر، هرگز در مورد پتانسیل بیت کوین، نه تنها به عنوان یک محافظ در برابر تورم، بلکه به عنوان یک ذخیره ارزشمند سرمایه، تردید نداشته است.

شارما، یک سرمایه گذاردر بازار گاوی بیت کوین و نویسنده چهار کتاب، معتقد است که این رمزارز بازگشتی شبیه به شرکت غول تجارت الکترونیک یعنی آمازون خواهد داشت که در طول حبابِ دات کام که در اوایل دهه 2000 رخ داد ارزش خود را تقریباً از دست رفت ولی طی دو هفته بعد از این اتفاق ارزش آن بیش از 300 برابر افزایش یافت.

سرمایه گذار سابق بازارهای نوظهور و استراتژیست ارشد مورگان استنلی نشان داد که سیاست های بانک مرکزی ایالات متحده برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال به طور کلی مضر است، اما رکود فعلی بخشی از روند مثبت کلی ارزهای دیجیتال به حساب می آید.

 

افزایش بیت کوین در 7 روز گذشته

طبق داده‌های منتشر شده توسط Coingecko در روز دوشنبه،BTC  با 20532 دلار معامله می‌شود که در هفت روز گذشته افزایش 6.5 درصدی داشته است. به گفته تحلیلگران، در نمودار هفتگی، عملکرد قیمت بیت کوین تقریباً بیشتر درمسیر صعود خود از ماه مارس قرار گرفته است، اما به گفته تحلیلگران، هر چیزی ممکن است رخ دهد.

 قیمت بیت کوین دیدگاه جالبی را به به معامله گران و سرمایه گذاران نمایان کرده است که میتواند در بلندمدت در اتخاذ انتخاب های استراتژیک کمک کند. یک اصلاح حرکت و به دنبال آن بازگشت از یک منطقه اصلی ممکن است باعث افزایش صعودی دربازار BTC شود.

شارما پیش‌بینی می‌کند علیرغم چشم‌انداز خوش‌بینانه‌اش برای ارز دیجیتال پیشرو، این روند نزولی پیش‌بینی شده در آینده ادامه می یابد. چهره ی او به اشخاص برجسته که به رشد بیت کوین خوش بین هستند، پیوسته است.

 

پیش‌بینی رقابت ارزهای دیجیتال با دلار آمریکا

این طرفدار ارزهای دیجیتال از یک سیستم پولی مستقل از دلار آمریکا حمایت کرد. به گفته او، در حال حاضر هیچ ارزی وجود ندارد که بتواند جایگزین دلار شود، اما در آینده، بیت کوین می تواند یک رقیب اصلی در بازارهای مالی گسترده تر مطرح شود.

در مقاله قبلی، شارما هشدار داد که دولت ها در کنترل ارزهای دیجیتال شکست خواهند خورد. او تاکید کرد که یکی از استراتژی‌های دولت برای تنظیم رمزارز از طریق ایجاد انبوه پول است، سیاستی که ناپایدار خواهد بود.

 

ارزش کل بازار بیت کوین 389 میلیارد دلار در نمودار روزانه (منبع: TradingView.com)

شارما در مورد دیدگاه خود بیشتر توضیح می دهد و می گوید:

ما به مقدار مازاد نیاز داریم تا از بازار خنثی شود، سپس می توانیم ظهور بیت کوین و ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی پایدار ببینیم. اما اکنون در این شرایط  جنون آمیز از حدس و گمان گرفتار شده است. فقط به زمان بستگی داره."

در همین حال، شارما به این موضوع که صعود کنونی ارزهای دیجیتال حباب بوده است اشاره کرد و بنظر او بیت کوین پس از ظهور مجدد در این بازاردوام خواهد آورد. او در مورد آینده بزرگترین دارایی رمزنگاری جهان خوش بین بوده چون در تلاطم بازار نزولی فعلی حرکت خود را دارد.

 

bitcoinist.com

 July 9, 2022

 

 

 

 

  بروز شده در  1401/04/20 13:59
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support