EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

سیگنال صعودی اتریوم : کاهش جریان های ورودی ارز به مقادیر پایین رخ میدهد

 

سیگنال صعودی اتریوم : کاهش جریان های ورودی ارز به مقادیر پایین رخ میدهد

داده‌های زنجیره‌ای نشان داده است که اخیراً جریان مبادلات ورودی صرافی اتریوم با مقادیر پایین کاهش یافته است، دلیلی برای اینکه که می‌تواند قیمت کریپتو صعودی باشد.

در هفته‌های اخیر جریان مبادلات ورودی 7 روزه MA اتریوم کاهش یافته است

همانطور که در یک پست یک تحلیلگر در CryptoQuant نشان داده شد، قیمت ETH با نزدیک شدن به ادغام PoS معکوس شده است.

 

«ورودی تبادل» شاخصی است که مقدار کل اتریوم را که در کیف پول‌های تمام صرافی‌های متمرکز در جریان است ، اندازه‌گیری می‌کند.

هنگامی که ارزش این معیار سنجش بالا می رود، به این معنی است که در حال حاضر تعداد زیادی کوین در صرافی ها سپرده می شود. از آنجایی که سرمایه گذاران معمولاً برای اهداف فروش به صرافی ها وارد می شوند، چنین روندی می تواند برای قیمت بازار کریپتو نزولی باشد.

از سوی دیگر، مقادیر پایین این شاخص می تواند نشانگر این باشد که دارندگان کوین در حال حاضر کوین های زیادی را به صرافی ها ارسال نمی کنند. بسته به اینکه آیا آنها نیز عقب نشینی می کنند یا خیر، این روند می تواند برای ارزش ETH صعودی یا خنثی باشد.

اکنون، در اینجا نموداری وجود دارد که روند میانگین متحرک ۷ روزه ورودی اتریوم همه مبادلات را در شش ماه گذشته نشان می‌دهد:

همانطور که در نمودار بالا میبینید، جریان ورودی تبادل اتریوم در ماه ژوئن به شدت افزایش یافت و به اوج خود رسید. قیمت به طور همزمان به دلیل فروش یکجا ضربه خورد.

به دنبال این افزایش، ارزش اندیکاتور شروع به دیدن یک روند نزولی کرد. محدوده زمانی که توسعه دهندگان ETH تاریخ 19 سپتامبر را برای ادغام PoS اعلام کردند، قیمت این ارز شروع به بهبود کرد زیرا جریان ورودی به روند کاهشی ادامه داد.

اکنون ارزش خود را در مقادیر بسیار پایین می یابد. در سال 2022 که در ماه مارس بازگشته بود، تنها یک افت کمتر از میزان فعلی داشت.

این مقادیر پایین ترین ورودی می‌تواند به معنای این باشد که اتریوم در آینده نزدیک ممکن است مادامی که فشارهای فروش ساکت شود، شاهد حرکت صعودی بیشتری باشد.

نمودار همچنین داده هایی را برای «بهره باز» نشان می دهد، یکی دیگر از شاخص های زنجیره ای که میزان موقعیت های باز در حال حاضر در بازار مشتقات را اندازه گیری می کند.

به نظر می رسد که موقعیت های ETH اخیراً رشد خاصی داشته است. یک بازار آتی فعال به دلیل اهرم زیاد از حد می‌تواند منجر به نوسانات بیشتر شود، و در سال جاری تاکنون، بهره باز بالا برای قیمت ارزهای دیجیتال سودمند نبوده است.

 

قیمت ETH

در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم در حدود 1.7 هزار دلار شناور است که در هفته گذشته 12 درصد افزایش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 56 درصد افزایش یافته است.

نمودار زیر روند قیمت این ارز را در پنج روز گذشته نشان می دهد.

 

به نظر می رسد ارزش رمزارز اخیراً تغییر کرده است | منبع: ETHUSD درTradingView

 

 www.newsbtc.com

Jul 31, 2022

 

  بروز شده در  1401/05/09 15:25
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support