EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

شیبا اینو در مقابل دوج کوین و لونا: کدام یک از قتل عام ارز های دیجیتال جان سالم به در خواهند برد؟

 

شیبا اینو در مقابل دوج کوین و لونا: کدام یک از قتل عام ارز های دیجیتال جان سالم به در خواهند برد؟

شیبا اینو (Shiba Inu) علی‌رغم آشفتگی های هفته‌های گذشته در بازار گسترده ارزهای دیجیتال، ثابت کرد که می‌تواند موضع خود را حفظ کند و از آنچه در حال وقوع است نگران نباشد.

پس از فروش شدید در نشست قبل، توکن های رمزنگاری اصلی روز چهارشنبه ماه پیش بهبود داشتند. با این حال، این افزایش ها در سطح اندکی رخ داد که نشان دهنده کاهش اعتماد بازار بود.

دوج کوین(Dogecoin) و شیبا اینو که معمولاً به عنوان «میم کوین ها- meme cryptocurrencies » شناخته می‌شوند، بیشترین رشد را در سال‌های اخیر داشته‌اند، اما متحمل ضررهای قابل توجهی نیز در نتیجه این بحران ها شده‌اند.

 

در ماه پیش به جز ترا لونا (LUNA Terra) و تتر (Tether) وابسته به دلار، دیگر توکن‌های رمزنگاری برتر، شاهد افزایش بودند. شیبا اینو نزدیک به 10 درصد رشد داشت و پس از آن اولانچ(Avalanche) ، سولانا (Solana)، 5 درصد افزایش یافت. BNB و XRP هر دو 3 درصد افزایش یافتند.

 

بازار ارزهای دیجیتال در ماه می، پس از افت شدید ، که طی آن بسیاری از کوین ها 10 درصد یا بیشتر از ارزش خود را از دست دادند، نشانه‌هایی از حیات را نشان داده بود.

شیبا اینو بهتر از رقبای خود طوفان را تحمل می کند (به گفته وبسایت: The Goa Spotlight)

این وبسایت در نظر دارد که Shiba Inu بهتر از Dogecoin عمل کند

به طور کلی، بازار ماه پیشز چند درصد افزایش داشت، و هنگامی که نوبت به میم کوین ها و توکن ها می رسد، Shiba Inu از رقیب اصلی خود، Dogecoin، بهتر عمل می کند.

علیرغم فروپاشی 70 درصدی در سه ماه اول سال 2022، که توکن را به شدت با افت شدیدی روربرو کرد و احتمالاً در آستانه انقراض قرار گرفتند، این ارز توانست دوباره به سمت بالا خزیده و در حالت بقا بماند.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارز شیبا-SHIB  در ماه گذشته از زمان نوشتن این مقاله تقریباً 5٪ افزایش داشت

با توجه به افراد بانفوذ پشت دوج کوین، این احتمال وجود دارد که افت آن در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار نگران کننده نباشد.

در پی تحول گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال، شیبا اینو در ماه می به پایین ترین حد خود در هفت ماه گذشته رسید، در حالی که Dogecoin در ماه می به پایین ترین حد خود در بیش از یک سال گذشته - از آوریل 2021 تا می 2022 رسیده است.

 

ارزش کل بازار ارز شیبا- SHIB  8.15  میلیارد دلار در نمودار روزانه ماه می | منبع: TradingView.com

ارز لونا- LUNA در حال چکش خوردن

بی‌ثباتی استیبل کوین ترا یو اس دی- UST باعث فروش وحشت‌زده ارزهای سنگین مانند بیت کوین- BTC و اتریوم- ETH شد و نوسانات کلی بازار را افزایش داد.

بحران اخیر ترا یو اس دی- UST نقاط ضعف بزرگی را در سیستم استیبل کوین با پشتوانه الگوریتم آشکار کرد، که برای جلب اعتماد سرمایه‌گذاران باید آشکارا مورد توجه قرار گیرد.

ارزش همتای UST، LUNA، در 24 ساعت گذشته در ماه می تقریباً به نصف کاهش یافت. و سهم هر ارز 32 دلار معامله شد.

بازیابی LUNA به اقدامات اصلاحی انجام شده توسط شبکه مادر/ گارد بنیاد لونا بستگی دارد که ذخیره قابل توجهی بیت کوین را از طریق یک سری خرید BTC در مقیاس بزرگ جمع آوری کرده است.

بیت کوین در ماه می طی چند روز 20 درصد از ارزش خود را از دست داد. | منبع: iStock

 

... بیت کوین هم همینطور

در همین حال، در ماه گذشته طی چند روز، ارزش بیت کوین بیش از 20 درصد کاهش یافت

این موضوع بر همه افرادی که در هر نوع ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند تأثیر می گذارد، به همین دلیل است که بسیاری از افراد دارایی های خود را با نرخ هشداردهنده ای میفروشند.

روز و زمان دقیق این که چه زمانی این کاهش برای معروفترین ارز بازار متوقف شود مشخص نیست.

www.newsbtc.com

May ,2022

  بروز شده در  1401/03/23 16:05
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support