EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

صرافی بلاکچین نیروی کار خود را به دلیل جبران زیان های مالی وارد آمده به این شرکت، برکنار می کند.

Blockchain.com  بیست و پنج درصد از نیروی کار خود را به دلیل جبران زیان های مالی وارد آمده به این شرکت، برکنار می کند تا در بازار نزولی به حیات خود ادامه دهد.

این شرکت همچنین علاوه بر کاهش تعداد نیروی کار، در حال کاهش عملیات وام دهی سازمانی خود است.

بسیاری از سرمایه‌گذاران، معامله‌گران و شرکت‌ها، قربانیان بازار خرسی ارزهای دیجیتال هستند و Blockchain.com نیز با اعلام کاهش تعداد نیروی کاری خود، سهمی در این بازار داشته است. مانند سایر شرکت‌های ارز دیجیتال که در پی چنین شرایط بازار، تعداد کارمندان خود را کاهش داده‌اند، صرافی رمزارز  صرافی Blockchain بیست و پنج درصد از کل نیروی کار خود را تعدیل می‌کند. حدود 44 درصد از این کارکنان در آرژانتین هستند. در حالی که 26٪ در ایالات متحده هستند، 16٪ در بریتانیا و بقیه در سایر نقاط جهان پخش شده اند.

Blockchain.com  با اعلام این تصمیم در 21 جولای گفت که یک چهارم نیروی کار خود را تعدیل می کند. این سهم معادل 150 نفر است. این شرکت به کارکنان تعدیل شده از 4 تا 12 هفته حقوق پایان کار را تضمین کرده است.  Blockchain.com همچنین به جایگزینی شغل برای کارمندان تحت تأثیر این بازار در بریتانیا و ایالات متحده کمک خواهد کرد.

طی هفته‌های گذشته، بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال مجبور شده‌اند مشاغل خود را در این بازار خرس ارزهای دیجیتال پایان دهند. Crypto.com تصمیمی برای کاهش بیش از 400 شغل اعلام کرده است و وبسایت Gemini پس از اخراج 10 درصد از کارمندان خود، مجدد برای دومی بار نیروهای خود را تعدیل میکند. همچنین کامرون و تایلر وینکلووس از بنیانگذاران این شرکت از "شرایط آشفته بازار که احتمالا برای مدتی ادامه خواهد داشت" شکایت کردند.

BlockFi در روند کاهش مشاغل خود سهمی داشته است. همچنین،Coinbase  تعدادی از مشاغل تمام وقت را برای آماده شدن برای زمستان و رکود بازار ارزهای دیجیتال کاهش داد.

Blockchain.com تعداد  نیروی کاری خود  را کاهش می دهد

در مورد شرکت  Blockchain.com، تصمیم برای جبران ضررهای مالی و هدایت شرایط سخت بازار گرفته شد. در اوایل این ماه، صرافی اعلام کرد که در آستانه از دست دادن 270 میلیون دلار از وام داده شده به صندوق تامینی ارزهای دیجیتال  Three Arrows Capital است. دادگاهی در جزایر ویرجین بریتانیا دستور انحلال صندوق تامینی را در 22 ژوئن 2022 صادر کرد. به همین دلیل،Blockchain.com  مجبور شد با این مقدارکسری مقابله کند. با این حال، یک نماینده گفته است که تلاش‌های گذشته صرافی برای جمع‌آوری سرمایه به آن کمک می‌کند تا از ضرر مالی جان سالم به در ببرد.

این صرافی برای جبران ضررها، دفاتر خود را در آرژانتین تعطیل می کند. همچنین برنامه های توسعه تیم در کشورهای مختلف را رد کرده است. یکی از نمایندگان اصعلام کرده است که این شرکت پس از اخراج تعدادی از نیروهای خود به سطح کارکنان در ژانویه 2022 بازگشته است. تعداد کارمندان این صرافی طی 16 ماه گذشته از 150 کارمند به بیش از 600 نفر افزایش یافته بود.

این صرافی علاوه بر کاهش نیروی کار، در حال کاهش عملیات وام دهی خود است. این شرکت سرعت بازار NFT خود را کاهش داده است، برنامه های توسعه بازی خود را به حالت تعلیق درآورده و همه ادغام ها و درخواست های خود را متوقف کرده است. علاوه بر این، صرافی کریپتو حقوق و دستمزد مدیران اجرایی خود را کاهش داده است. این نماینده فاش کرد که  Blockchain.comبرای بازیابی به زمان نیاز دارد، با توجه به اینکه درآمد مصرف کننده همچنان مستحکم بوده و درآمد سازمانی ثابت است.

 

www.coinspeaker.com

July 21, 2022

 

  بروز شده در  1401/05/01 16:33
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support