EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

قیمت بیت کوین کمی بیش از 24000 دلار معامله می شود، آیا به 27000 دلار خواهد رسید

 

قیمت بیت کوین کمی بیش از 24000 دلار معامله می شود، آیا به 27000 دلار خواهد رسید ؟

در چند جلسه معاملاتی قبل،  قیمت بیت کوین پس از سقوط از قیمت 25000 دلار ، در بالای قیمت 24000 دلار نمایان شد.

در هفته گذشته بیت کوین به میزان 6 درصد افزایش داشت ولی اما در نمودار روزانه این کوین 1 درصد سقوط کرد. میتوان آن را نشانه ای از ثبات دانست. قیمت بیت کوین در نمودار  بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشانه صعودی بودن در نمودار است.

با این وجود این بزرگترین ارز دیجیتال اگر برای مدت زمان مشخصیزبتواند  بالای 24000 دلار باقی بماند، در جلسات معاملاتی آینده میتوان به 27000 دلار برسد.

اگر حرکت این کوین به سمت صعود کند شود یا منفی باشد ، می تواند تا سطح 23000 دلار هم سقوط کند.

چشم انداز فنی کینگ کوین(king coin) به ادامه روند صعودی اشاره دارد که به این معنی است که قدرت خرید از بازار کم نشده است. برای اینکه قیمت بیت کوین در روند سرعت قیمت فعلی بماند، قدرت خرید کاربران به صورت مستمر میتواند موثر باشد.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز طی 24 ساعت گذشته با 1.6 درصد کاهش به قیمت 1.2 تریلیون دلار رسید. با این میزان از قدرت خرید بصورت مداوم، بیت کوین مقاومت سختی را در سطح 27000 دلار تجربه خواهد کرد.

آنالیز قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

در نمودار یک روزه این ارز دیجیتال 24100 دلار قیمت داشت | منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 24100 دلار معامله می شد این درحالی است که قیمت این کوین در هفته گذشته افزایش داشت. ، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته به صورت جانبی حرکت کرده است. با توجه به سطوح فیبوناچی، اگر این کوین بتواند بالاتر از سطح 23.6 درصد معامله شود، حرکت به 38.2 درصد ممکن خواهد بود.

 

با این روال که سطح مقاومت سربار روی 27000 دلار قرار دارد. یک اصلاح بازار می تواند باعث شود بیت کوین به ترتیب به 23000 دلار و سپس به 20000 دلار سقوط کند. در آخرین جلسه معاملاتی، مقدار BTC معامله شده به سمت  قرمز بوده است که به معنای قدرت خرید کمتر می باشد.

 

آنالیز تکنیکال

بیت کوین قدرت خرید مثبتی را در نمودار یک روزه نشان داده است | منبع: BTCUSD درTradingView

این حرکت در نمودار بیت کوین نشان دهنده کاهش قدرت خرید در نمودار king coin بود. این ثبات تاثیر خاصی بر چشم انداز فنی نداشته است. شاخص قدرت نسبی  RSIکاهش اندکی را در قدرت خرید ثبت کرده است، با وجود این، RSI بسیار بالاتر از خط نیمه قرار گرفته بود.

قرارگیری  بالای خط نیمه نشان دهنده تعداد خریداران بیشتر در مقایسه با فروشندگان این ارز دیجیتال است. قیمت بیت کوین بالای خط 20-SMA معامله می شد. معاملات بالاتر از این خط نیمه نشانه ای از این است که خریداران بیت کوین در حال حرکت قیمت در بازار بودند. همچنین به این معنی بود که در سطوح پایین تر نیز، BTC در نمودار خود مورد تقاضا واقع شده است.

سیگنال خرید بیت کوین را در نمودار یک روزه نمایش میدهد| منبع: BTCUSD در TradingView

در نمودار بالا افزایش قیمت در سایر شاخص های فنی به تصویر کشیده شد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی به حرکت قیمت فعلی و معکوس شدن در همان نقطه اشاره دارد. MACD پس از یک تقاطع صعودی خود، هیستوگرام های سبز رنگ بالای خط نیمه را ایجاد کرد که سیگنال خرید برای این ارز دیجیتال را نشان میدهد.

Chaikin Money Flow ورودی و خروجی دارایی ها را در نمودار نمایان کرده است. حتی با وجود سایر شاخص‌های صعودی، CMF زیر خط نیمه قرار داشت که نشان می‌دهد جریان ورودی دارایی کمتر از جریان خروجی در زمان انتشار بود.

 

www.newsbtc.com

2022, 16 AUG

 

  بروز شده در  1401/05/25 16:55
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support