EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

معامله‌گران بیت‌کوین می‌گویند در تابستان امسال انتظار کاهش بیشتر قیمت ها را داریم

 

معامله‌گران بیت‌کوین می‌گویند در تابستان امسال انتظار کاهش بیشتر قیمت ها، بازاری نزولی و سپس افزایش قیمت را برای BTC داریم

Crypto Jebb و تحلیلگر مستقل بازار (Scott Melker) اتفاق نظر دارند که سخت ترین روزهای بازار ارز دیجیتال هنوز در پیش است.

بحث در مورد وضعیت بازار کریپتو در چند هفته گذشته عناوین اصلی اخبار را به خود اختصاص داده زیرا رسانه‌های بومی غیراز ارزدیجیتال، بیت کوین (BTC) و سرمایه‌گذاران دی‌فای را به دلیل سرمایه‌گذاری روی دارایی‌های بدون ارزش ذاتی سهام رسوا میکند. در همان زمان، تحلیلگران و معامله‌گران متبحر در حوزه ارزهای دیجیتال، به دنبال سرنخ‌هایی هستند که نشان می‌دهد چه زمانی بازار به سمت پایین‌تر و معکوس خود حرکت خواهد کرد.

سرمایه گذاران تازه کار از این وضعیت بازار عصبی هستند و تعداد اندکی از آنها نابودی دارایی های در حال رشد را پیش بینی کرده اند، اما برای کسانی که برای چندین دوره در این عرصه بوده اند، این بازار نزولی جدید فقط  به اصطلاح یک حریق جنگل است که در نهایت به یک اکوسیستم سالم تر منجر می شود.

"حرکت بعدی بازار ارزهای دیجیتال" موضوعی بود که به طور مفصل با سرمایه گذار  (Crypto Jebb)  Cointelegraph و تحلیلگر مستقل بازار Scott Melker مورد بحث قرار گرفت. این دو نفر در مورد دیدگاه‌های خود در مورد اینکه چرا ارزش پیشنهادی بیت‌کوین همچنان بالا است و حرکت رو به جلو برای ارزهای دیجیتال اصلی وجود دارد، صحبت کردند.

در اینجا نگاهی به برخی از نکات کلیدی صحبت شده  با Jebb وMelker  می پردازیم.

بیت کوین همانطور که در ابتدا مورد استفاده قرار میگرفت، در نظر گرفته شده بود

معامله گران در درجه اول بر قیمت نقدی بیت کوین متمرکز هستند و از این واقعیت ابراز تاسف می کنند که به عنوان پوشش تورمی که بسیاری قول داده بودند عمل نمی کند، اما ملکر خاطرنشان کرد که عملکرد آن تا حد زیادی به کشور و وضعیت اقتصادی محل زندگی فرد بستگی دارد.

ممکن است بیت کوین از نظر دلار آمریکا به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند، اما در مقایسه با کشورهایی مانند ونزوئلا که با تورم فوق العاده روبرو هستند، یا نیجریه، که جمعیت زیادی بدون سرمایه گذاری در بانک دارد، BTC به مردم راهی برای حفظ ارزش پول خود و انجام معاملات در یک سیستم مالی بدون مرز ارائه کرده است.

یکی از بزرگترین کارکردهایی بیت کوین که توسط Melker عنوان شد این بود که به عنوان اولین دارایی واقعی است که به مردم در سراسر جهان این توانایی را می دهد که اگر سیستم مالی فعلی برای آنها کار نمی کند، از آن خارج شوند.

به گفته Crypto Jebb، بیت کوین از نظر ترمودینامیکی سالم است، به این معنی که میشود آن را به عنوان دارایی‌ای تعریف کرد که انرژی وارد شده به سیستم را در خود سیستم نگه می‌دارد و آن را از طریق مواردی مانند تورم در بازار های دیگر «بازتاب» نمی‌کند.

این بازار در آینده چه جهتی را در پیش خواهد گرفت؟

در مورد آینده بازار،Melker  تاکید کرد که اگرچه ممکن است به نظر کسانی که سال‌ها در این بازار بوده‌اند، پذیرش رمزارز به سرعت اتفاق نیافتد اما «پذیرش بیت‌کوین سریع‌تر از اینترنت است. این یک نمودار رشد چوب هاکی است که کاملاً سهمی  شکل است.»

هم Crypto Jebb و همMelker  پیشنهاد کردند که تغییر الگو به سمت سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فقط به زمان بیشتری نیاز دارد زیرا افرادی که مشروط به سرمایه‌گذاری در مواردی مانند 401k یا Roth IRA بوده‌اند و بیشتر سرمایه‌گذاران برای ترس از ریسک پذیری آموزش دیده‌اند.

Melker در پاسخ به منتقدان احتمالی که نوسانات بیت‌کوین را دلیل اصلی اجتناب از ارزهای دیجیتال می‌دانند، با اشاره به عملکرد ضعیف سهام‌هایی مانند نتفلیکس، فیس‌بوک، پی‌پال و صندوق‌های ARK کتی وود(cathie wood) ، مشکلاتی را که اخیراً بازارهای سهام داشته‌اند، برجسته کرد.

Melker گفت

ماه گذشته اولین باری بود که فکر می‌کنم تحقیقی از مساری دیدم که می‌گفت هیچ جایی وجود ندارد که شما اساساً بتوانید پول را در یک طبقه دارایی قرار دهید و ارزش آن را حفظ کنید حتی اگر پول نقد نگهدارید، 8 درصد از قدرت خرید خود را با انجام این کار از دست داده اید.

انتظار بازار نزولی بیشتری را در کوتاه مدت داشته باشید

به گفته Melker، وضعیت فعلی بازار ضعیف است و مهم است که در کوتاه مدت به یاد داشته باشید که "ترند یا روند دوست شماست" و احتمال کاهش بیشتر وجود دارد.

با توجه به آنچه گفته شد، Melker اشاره کرد که برخی از تحولات در راه است که می تواند به بازار کمک کند تا از آرامش خود خارج شود، از جمله چرخه انقباض فدرال رزرو که به طور تاریخی بر قیمت دارایی ها برای سه فصل اول چرخه انقباض فشار وارد می کند تا زمانی که بازار با شرایط جدید سازگار شود.

مقاله مرتبط: جامعه کریپتو در ماه جولای به سه رویداد کلان چشم دوخته است تا مقیاس ارزهای دیجیتال را افزایش دهد

 

Melker  اشاره کرد که:

حدس خوش بینانه ی من این است که تابستانی بسیار متلاطم، خسته کننده با حجم کم و نقدینگی کم خواهیم داشت. شاید به پایین‌ترین قیمت‌ها هم برسیم، یا شاید فقط از 17.5 هزار دلار به 22 هزار دلار یا 23 هزار دلار نوسان خواهیم داشت، چیزی شبیه به آن. سپس ما شروع می کنیم به اینکه واقعا ببینیم بازار از چه چیزی در پایان سال الهام میگیرد و ورودی های بازار چیست."

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به Jordan Finneseth  است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

 

cointelegraph.com

Jul 2, 2022

 

 

 

  بروز شده در  1401/04/11 18:23
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support