EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

مورگان استنلی می‌گوید عملکرد ضعیف اتر بازتابی از رکود کریپتو در سال 2018 است.

مورگان استنلی می‌گوید عملکرد ضعیف اتر بازتابی از رکود کریپتو در سال 2018 است.

به گفته تحلیلگران این بانک، انتظارات از نرخ بهره بالاتر فدرال رزرو بر قیمت کریپتوها تاثیر می گذارد.

مورگان استنلی (MS) در گزارشی در روز دوشنبه اعلام کرد که بزرگترین آلتکوین، اتر (ETH)، عملکرد ضعیفی نسبت به بیت کوین (BTC) دارد، درست مانند دوران رکود در بازارهای ارزهای دیجیتال در سال 2018.

در این گزارش آمده است که نقدینگی دلار آمریکا از بازارها خارج می شود و انتظارات از نرخ های بهره بالاتر فدرال رزرو (فدرال رزرو) به قیمت کریپتو آسیب می زند.

تحلیلگران به رهبری شینا شاه استراتژیست ارشد ارزهای دیجیتال در مورگان استنلی  نوشتند که اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ، از اوج ماه نوامبر خود حدود 75 درصد کاهش یافته است.

 

در یادداشت آمده است: «زمانی که نمودار نسبی ETH/BTC سقوط می‌کند، نشانه آن است که اشتیاق گسترده‌ برای سرمایه گذاری در بازارهای ارزهای دیجیتال در حال کاهش است» زیرا سرمایه از کوین های جایگزین پرنوسان‌تر خارج می‌شود.

در حالی که چرخه قیمت اتر بر حسب دلار آمریکا مشابه سال 2018 است، تحلیلگران خاطرنشان کردند که این بار عمدتاً سرمایه گذاران بنیادی هستند، فروش را هدایت می کنند. در سال 2018، سهم فعالیت های خرده فروشی بسیار بالاتر بود.

 

این بانک گفت که انقباض کم ارزهای دیجیتال معادل ادامه دارد و به کاهش قیمت بیت کوین به زیر 28000 دلار، که یک سطح فنی مهم است، دامن می‌زند. هر سرمایه‌گذاری که در سال گذشته بیت‌کوین را خریداری کرده‌اند، اکنون متضرر شده‌اند، و هیچ سطح تکنیکال واضحی برای مشاهده تا حدود 19500 دلار یعنی بالاترین میزان در سال 2017 وجود ندارد.

گزارش می‌گوید برای استیبل‌کوین‌ها «صدور (انتشار) کوین به سرعت در حال انقباض است» و این به نصف شدن اهرم در «اکوسیستم کریپتو غیرمتمرکز» از ابتدای ماه می و بی‌ثبات شدن قیمت‌های مشتقات کریپتو به دلیل انحراف آن‌ها از دارایی‌های اساسی کمک کرده است.

 

 منبع خبر:www.coindesk.com

تاریخ خبر:Jun 14, 2022 ,3:28 p.m

 

  بروز شده در  1401/03/24 16:52
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support