EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

وال استریت ژورنال: کاهش 0.3 درصدی دارایی های Tether می تواند از نظر فنی آن را ورشکسته کند

 

وال استریت ژورنال: کاهش 0.3 درصدی دارایی های Tether می تواند از نظر فنی آن را ورشکسته کند

ژان ایگلشام و ویکی جی هوانگ از وال استریت ژورنال پیشنهاد کردند که اگر بدهی‌های تتر در مقابل دارایی‌هایش بیشتر شود، قابلیت این را دارد که باعث آشفتگی در بازار شود.

مقاله‌ای در وال استریت ژورنال (WSJ) ادعا کرده است که ترازنامه تتر در موقعیتی قرار دارد که حتی کاهش 0.3 درصدی ارزش دارایی‌های ذخیره آن می‌تواند «تتر را از نظر فنی ورشکسته کند».

در گزارشی در 27 آگوست، ژان ایگلشام و ویکی جی هوانگ، خبرنگاران WSJ بر ماهیت ابری بودن ذخایر USDT تتر و حسابرسی مورد انتظار آن که از سال 2017 در حال انجام است، اشاره شده است.

ایگلشام و هوانگ پیشنهاد کردند که اگر بدهی‌های تتر بر دارایی‌هایش بیشتر شود، می‌تواند باعث آشفتگی در بازار شود:

کاهش 0.3 درصدی دارایی‌ها می‌تواند تتر را از نظر فنی ورشکسته کند - توسعه‌ای که بدبینان هشدار می‌دهند که می‌تواند اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش دهد و باعث افزایش بازخریدها شود.

در زمان نگارش این مقاله، تتر دارایی به ارزش 67.74 میلیارد دلار و بدهی به ارزش 67.54 میلیارد دلار دارد که بر اساس وب سایت تتر، تنها 191 میلیون دلار تفاوت دارد.

با این حال، پائولو آردوینو، مدیر ارشد اجرایی تتر، شدت حاشیه‌های کم تتر را کم‌اهمیت دانسته و به نشریه گفته است که انتظار دارد سرمایه آن "در چند ماه آینده به طور قابل توجهی رشد کند" و افزود:

"من فکر نمی‌کنم که ما ریسک سیستماتیک در سیستم [کریپتو] باشیم."

آردوینو همچنین اشاره کرد که این شرکت هیچ مشکلی در بازخرید وجوه مشتریان نداشته است و طی یک سقوط اخیر بازار کریپتو موفق شد ۷ میلیارد دلار ارزش را تنها در ۲۴ ساعت بازخرید کند.

وب سایت تتر در حال حاضر بیان می کند که 79.62٪ از ذخایر آن توسط پول نقد، معادل های نقدی، سایر سپرده های کوتاه مدت و اوراق تجاری پشتیبانی می شود. مابقی شامل 8.36 درصد سایر سرمایه گذاری ها از جمله توکن های دیجیتال نامشخص، 6.77 درصد در وام های تضمین شده و 5.25 درصد در اوراق قرضه شرکتی، وجوه و فلزات گرانبها است.

بر اساس این گزارش، با این حال، آردوینو از اظهار نظر در مورد سرمایه‌گذاری‌های دیگر تتر به ارزش 5.6 میلیارد دلار خودداری کرد.

ماهیت ذخایر تتر یک روایت طولانی مدت و کلیدی در فضای ارزهای دیجیتال با توجه به تسلط بر بازار استیبل کوین آن و تعاملات این شرکت با رگولاتورها به دلیل اظهارات نادرست از حمایت تتر در گذشته بوده است.

به عنوان بخشی از تسویه حساب 18.5 میلیون دلاری با دفتر دادستان کل نیویورک در فوریه 2021، تتر از نظر قانونی موظف است گزارش های فصلی را منتشر کند که ترکیب خاص ذخایر نقدی و غیر نقدی خود را تجزیه کند.

آردونیو همچنین به WSJ گفت که به زودی به عنوان بخشی از فشار شرکت برای ارائه شفافیت بیشتر، به گزارش های ماهانه تغییر خواهد کرد.

در اوایل این ماه، تتر با شرکت بزرگ حسابداری BDO Italia قراردادی را امضا کرد تا با انجام گواهی‌های مستقل به اهداف شفاف سازی گزارشگرات ماهانه خود کمک کند. با این حال، هنوز یک حسابرسی کامل در این شرکت وجود ندارد که به بررسی بیشتر وضعیت مالی  Tether بپردازد و دامنه کامل عملیات آن را ارائه دهد.

 

cointelegraph.com

29 آگوست 2022

  بروز شده در  1401/06/07 15:18
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support