EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

وزارت کره جنوبی تصویب قوانین ویژه متاورس را توصیه میکند.

 

وزارت کره جنوبی تصویب قوانین ویژه متاورس را توصیه میکند.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی اعلام کرد که قصد دارد از تحمیل قوانین سنتی بازی های ویدیویی بر متاورس فاصله بگیرد. در عوض  این وزارتخانه تصمیم گرفت دستورالعمل‌های جدیدی را برای ایجاد انگیزه در رشد اکوسیستم نوپا صادر کند.

علاقه کره جنوبی به جمع آوری اکوسیستم های وب 3 و متاورس با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری این کشور برای ایجاد متاورس داخلی مشهود است. به موازات این تلاش وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی تشخیص داد که تحمیل مقررات قدیمی تر به عنوان یک عامل بازدارنده برای رشد اکوسیستم های جدید عمل می کند.

در اولین جلسه کمیته سیاست ملی داده، این وزارتخانه خاطرنشان کرد که "ما در تنظیم یک سرویس جدید با قوانین موجود اشتباه نمی کنیم." با این حال، بحث در مورد تعیین متاورس به عنوان یک بازی ویدیویی هنوز روی میز است.

 OTTاین وزارتخانه تصمیم گرفت که صنایع جدید - از جمله متاورس ، رانندگی خودکار وپلتفرم های پخش

نیازمند شکل‌گیری مقررات جدید هستند. در رابطه با متاورس این وزارتخانه نگرانی هایی را در مورد جلوگیری از رشد صنعتی به دلیل فقدان مبنای قانونی و نهادی مطرح کرد. با افشای این طرح، ترجمه تقریبی بیانیه مطبوعاتی چنین بود:

" تعیین دستورالعمل‌هایی برای طبقه‌بندی محصولات بازی و متاورس ها برای تنظیم منطقی و منسجم و حمایت از تصویب قوانین مرتبط (تصویب قوانین متاورس خاص و غیره) . "

پیش از این، در 1 سپتامبر، اعضای مجلس ملی از یک پیشنهاد رسمی برای تصویب قانون ارتقای صنعت متاورس برای حمایت از صنعت وب 3 استقبال و حمایت کردند.

مقامات کره جنوبی ضمن حمایت از رشد فناوری های جدید، به سرکوب افرادی که اکوسیستم ترا

را اداره میکنند ، ادامه میدهد.

 ،Terraform labsدادستان های کره جنوبی ادعا می کنند که دو کووان ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل

از سرمایه گذاران کلاهبرداری کرده است بدون اینکه سرمایه گذاران را از خطرUSTC و LUNA ظاهراً با انتشار

سقوط قیمت هر دو با هم مطلع کند.

در نتیجه، دادستان ها از مقامات درخواست کرده اند تا پاسپورت دوکووان و سایر کارکنان ترا را باطل کنند.

 

 

 

  بروز شده در  1401/06/29 16:49
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support