EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

پیتر شیف انتظار داشت قیمت بیت کوین کاهش یابد

 

پیتر شیف داشت قیمت بیت کوین کاهش یابد

پیتر شیف معتقد است اخبار و موج ایجاد شده در روز دوشنبه هفته پیش در شبکه های تلوزیونی توسط نهنگ های بیتکوین ایجاد شده است تا بتوانند مردم را از این طریق به سرمایه گذاری در کریپتو جذب کنند او همچنین هشدار داده بود که ممکن است تخلیه دیگری از بیتکوین در راه باشد.

در اوایل سال جاری، چند بار پیش‌بینی‌های نزولی شیف در مورد بیت‌کوین و اتریوم تقریباً 100 درصد به حقیقت پیوست و او در توییتر به مخاطبانش مباهات کرد.

در اوایل ژوئن، او توییت کرد که بیت کوین احتمالاً 20000 دلار را آزمایش می کند، در حالی که اتریوم طبق انتظارات او به 1200 دلار کاهش می یابد. در 16 ژوئن، شیف در توییتر نوشت که این پیش‌بینی‌ها را با نرخی نزدیک به 100% درست انجام داده است زیرا بیتکوین و اتریوم به مقادیری که اون پیشبینی کرده بود نزدیک شدند

همچنین، در روز شنبه هفته پیش، 20 آگوست، او مجددا توییت کرد که بیت کوین پس از تشکیل الگوی سر و شانه به ریزش خود ادامه میدهد پس از انتشار توییت قیمت بیتکوین تا 14 درصد کاهش یافت.

پیتر شیف عنوان نمود که مردم به جای توجه به هشدار های او، او را به انتشار اخباری مبنی بر ایجاد ترس و عدم اطمینان محکوم کردند.

با این حال این بار رئیس صرافی باینانس به طئنه از پیتر شیف به خاطر توئیت کردن بیتکوین بیشتر از طلا که شیف مدت هه حامی آن است تشکر کرد.

این درحالی است که امروز 6 شهریور(28 آگوست) قیمت بیت کوین زیر 20000 تا معامله شد.

 

منبع : u.today

تاریخ: 23 آگوست 2022

  بروز شده در  1401/06/06 16:51
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support