EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

چرا نهنگ‌های ارز دیجیتال میم کوین(Memecoin) در حال جمع آوری تامادوج هستند؟

 

چرا نهنگ‌های ارز دیجیتال میم کوین(Memecoin) در حال جمع آوری تامادوج هستند؟

نهنگ های بازار چه ارزهای دیجیتالی را می خرند؟ پس از تداوم سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سال 2022، کاربران به دنبال بهترین ارز دیجیتال میم کوین جهت خرید در حال حاضر هستند. بسیاری از نهنگ ها و سرمایه گذاران به دنبال خرید  تامادوج (TAMA) هستند - یک پروژه جدید NFT با هدف تغییر بخش بازی به واسطه معرفی پروتکل های DeFi (غیرمتمرکز) می باشد.

در این متن راهنما یکی از بهترین میم کوین های ارز دیجیتال جدید و اینکه چرا نهنگ‌ها ی بازار تامادوج را جمع‌آوری می‌کنند را بررسی می‌کند.

 

چرا تامادوج توجه نهنگ های بازار میم کوین را در 2022  به خود جلب کرد؟

در بخش زیر 5 دلیلی که چرا تامادوج توجه نهنگ های بازار میم کوین را در 2022  به خود جلب کرده است را عنوان میکنیم.

 

1. قیمت مقرون به صرفه

در 25 جولای 2022، تامادوج فاز  پیش فروش بتا خود را راه اندازی کرد. سرمایه گذاران می توانند هر توکن تامادوج را به ازای 0.01 دلار ، با حداقل خرید 1000 توکن (10 دلار) خریداری کنند. برای خرید  TAMA، سرمایه گذاران می توانند  ETH  یا USDT را خریداری کنند و دارایی خود را به سکه TAMA تبدیل کنند. از سوی دیگر، کاربران می توانند تاما را با ارز فیات از طریق روش های پرداخت کارت اعتباری/دبیت خریداری کنند.

در حال حاضر، سرمایه گذاران اولیه بیش از 100000 دلار از این کوین را در دو هفته اول فروش بتا تامادوج خریداری کرده اند.

 

قیمت توکن پایین به طور بالقوه می تواند TAMA را به یکی از بهترین جواهرات رمزنگاری کم ارزش برای خرید در سال 2022 تبدیل کند.

2. توکن ضد تورم

 یکی از مزایای خرید تامادوج این است که هدف آن کاهش تورم است. به عنوان مثال، سکه هایی مانند Doge و Shiba Inu ضد تورم نیستند – زیرا تعداد توکن های عرضه شده را در طول زمان افزایش می دهند.

دوج کوین سقف عرضه کل خود را از 100 میلیارد به 132 میلیارد افزایش داده است که باعث افزایش عرضه نسبت به تقاضا شده است. از سوی دیگر، TAMA عرضه توکن کاهشی را در طول زمان فراهم می کند. اولا، تامادوج حداکثر 2 میلیارد توکن را عرضه می کند.

 

علاوه بر این، 5٪ از تمام توکن های TAMA که روی پلتفرم خرج می شود سوخت می شود. به این ترتیب این اطمینان حاصل می شودکه تعداد توکن ها در طول زمان کاهش می یابد که در دراز مدت تقاضا را افزایش می دهد. بنابراین، توسعه دهندگان امیدوارند که توکن بتواند ارزش خود را افزایش دهد و به طور بالقوه بازدهی بالاتری را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

3. تراکنش بدون مالیات

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی ارز دیجیتال تامادوج این است که به ازای کاربرانی که این توکن‌ها را می‌خرند، می‌فروشند و معامله می‌کنند، مالیات تراکنش دریافت نمی‌کند. به عنوان مثال، بسیاری از اکوسیستم های ارزهای دیجیتال از تراکنش های کاربران برای حفظ عمر شبکه استفاده می کنند.

با این حال، توسعه دهندگان TAMA بیان می کنند که خود اکوسیستم درآمدزایی خواهد کرد. این به نفع کاربران شبکه است زیرا آنها می توانند پس از تکمیل تراکنش های خود مبلغ بیشتری را حفظ کنند.

4. سرمایه گذاری بلند مدت

ثبات بلند مدت در این کوین یکی از ضعف‌های اصلی سرمایه‌گذاری‌های در میم کوین است. در حالی که بیت‌کوین و اتریوم اصلاحات قیمتی را تجربه می‌کنند، اما همیشه سودهایی در بلندمدت به همراه داشته‌اند. با این حال، میم کوین‌ها منحنی مشخصه پمپ و افت سریع را تجربه می‌کنند که آن را به یک ریسک مخاطره‌آمیز تبدیل می‌کند.

ویژگی منحصر به فرد تامادوج این است که هم به عنوان یک میم کوین و هم به عنوان یک توکن سودمند مورد استفاده قرار می گیرد. این به عنوان Tamaverse عمل می کند - اکوسیستم P2E که در آن کاربران می توانند جوایز درون بازی کسب کنند. بازیکنان می توانند حیوانات خانگی Tamadoge را خریداری کنند - که آواتارهای منحصر به فرد NFT هستند. آنها در رقابت با سایر بازیکنان برای کسب توکن های TAMA از مخزن های جایزه P2E استفاده می شوند.

تامادوج همچنین روش پرداختی برای خرید این NFT ها از فروشگاه Tama است. بنابراین، سوددهی طولانی مدت در توکن وجود دارد. با برنامه‌های تیم‌های توسعه برای فهرست کردن توکن‌ها در چندین صرافی رمزنگاری، کاربران می‌توانند هم‌اکنون TAMA را خریداری کرده و آن را برای درازمدت نگه دارند. بنابراین، TAMA در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به یکی از بهترین توکن های سودمند در سال 2022 است.

5.  برنامه های نقشه راه آینده

در نهایت، یک سرمایه گذاری ارز دیجیتال خوب شامل تحقیق در مورد پروژه و برنامه های آتی آن است. بسیاری از نهنگ ها TAMA  به دلیل به روز رسانی های امیدوارکننده ای که اکوسیستم به دنبال گسترش آن اسآن را به عنوان یک فرصت هیجان انگیز می بینند.

در مرحله اول، انتظار می رود TAMA در صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و متمرکز (CEX) فهرست شود. به عنوان مثال، یک DEX قابل توجه، TAMA در CEX محبوب - LBank و UniSwap گسترش خواهد یافت.

 

جدا از پلتفرم مبتنی بر وب P2E، تامادوج به دنبال انتشار یک واقعیت افزوده (AR) تا سه ماهه پایانی سال 2022 است. این برنامه پویایی P2E را به عنوان پلتفرم مبتنی بر وب حفظ می کند اما دسترسی آسان تر به تامادوج را ارائه می دهد. با عرضه چندین اپلیکیشن جدید متاورس، این اپلیکیشن می تواند به طور بالقوه به یکی از بهترین اپلیکیشن های NFT در بازار تبدیل شود.

برنامه بعدی پلتفرم ها برای بازی P2E آینده است – که شامل چندین بازی مرتبط با تامادوج و جوایز فیزیکی تامادوج برای بازیکنان می شود.

 

www.newsbtc.com

Aug 9, 2022

 

  بروز شده در  1401/05/18 15:56
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support