EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

چه کسانی ارزهای دیجیتال را خریداری میکنند؟

چه کسانی ارزهای دیجیتال را خریداری میکنند ؟ - بررسی اجمالی بازار منطقه ای: آسیا در مقابل اروپا و ایالات متحده

با اطلاعاتی از Glassnode Glassnode

 

در حالی که آسیا از نظر انباشتن بیت کوین در بازارهای جهانی پیشرو بوده است، در ماه جولای نیز احساسات مثبتی به این بازار برای ایالات متحده و اتحادیه اروپا به همراه داشته است.

درک کامل از بازار جهانی مستلزم نمایی کوچک از آمارهای روزانه و هفتگی است. یکی از معیارهایی که چشم انداز خوبی از سلامت کلی بازار ارائه می دهد، تغییر قیمت ماه به ماه (MoM) است. این معیار تغییر 30 روزه قیمت‌های منطقه‌ای را نشان می‌دهد که در ساعات کاری ایالات متحده، اتحادیه اروپا و آسیا تعیین شده است. این قیمت‌های منطقه‌ای معمولاً با محاسبه مجموع تغییرات قیمت هر منطقه در یک دوره 30 روزه تعیین می‌شوند.

 

تجزیه و تحلیل تغییر قیمت MoM برای بیت کوین از اکتبر 2021 تا ژوئیه 2022 چندین روند جالب را نشان می دهد.

 

در ابتدای ماه می 2022، روندی در آسیا آغاز شد که نشان دهنده تمایل فزاینده و رو به مثبت منطقه نسبت به بیت کوین بود. مربع های سیاه در نمودار بالا مشخص شده است، که روندی را نشان می دهد که سرمایه گذاران در آسیا بیشترین سود را در صنعت کریپتو به دست آورده اند.

نمودار بالا به روشنی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران آسیاییطی دو سال گذشته بر بازار ارزهای دیجیتال تسلط داشته‌اند و به نظر می‌رسد که بیشتر پول هوشمند این بازار از خاور دور می‌آید. سرمایه‌گذاران در آسیا توانسته‌اند در بالاترین قیمت اوایل سال 2021 دارایی خود را بفروشند و سپس در پایین تابستان 2021 آن را بخرند و همچنین در ابتدای پرش نزولی قیمت در تابستان بفروشند.

زمانی که بیت کوین در اواخر تابستان پارسال به 40000 دلار افت کرد، سرمایه گذاران آسیایی اولین کسانی بودند که در  این افت خرید کردند  و اولین کسانی بودند که در نوامبر 2021 هنگامی که بیت کوین به بالاترین حد خود رسید، فروختند.

در ماه می 2022، حجم معاملات در آسیا بالاترین میزان از تابستان گذشته بود، زمانی که این منطقه از قیمت‌های پایین‌تر از  قیمت فروش انبوه در ایالات متحده و اتحادیه اروپا داشت استفاده می‌کرد. سقوط لونا و متعاقب آن ورشکستگی برخی از بزرگترین بازیگران صنعت مانند Three Arrows Capital و Voyager باعث شده است که اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بیش از هر زمان دیگری در مورد بازار ارزهای دیجیتال ترس داشته باشند.

 تسلیم ماینرها و چشم انداز کلان از اقتصاد کلان نتوانست وضعیت را بهتر کند.

با این حال، به نظر می رسد روایت تحت رهبری آسیایی به سرعت در حال تغییر است.

داده های جولای 2022 نشان داده است که به تازگی ذخیره سرمایه در خارج از آسیا نیز در ایالات متحده و اتحادیه اروپا رخ می دهد. بازارها برای اولین بار از ابتدای آوریل به طور جمعی شروع به انباشتگی کردند. این می تواند نشان دهنده این باشد که غرب شروع به درنظر داشتن بیت کوین به عنوان یک دارایی ارزشمند در زمان عدم اطمینان از رشد زیاد و ژئوپلیتیک کرده است.

تغییر قیمت ماه به ماه ایالات متحده توسط Glassnode تفسیر شده توسط CryptoSlate

 

تغییر قیمت ماه به ماه اتحادیه اروپا توسط Glassnode تفسیر شده توسط CryptoSlate

 

تغییر قیمت ماه به ماه آسیا توسط Glassnode شرح‌داده شده توسط CryptoSlate

cryptoslate.com

July 23, 2022

 

 

  بروز شده در  1401/05/02 13:30
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support