EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

کیف پول Novi شرکت متا در حال غیر فعال شدن است

کیف پول Novi شرکت متا در حال غیر فعال شدن است

 

خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ

متا در حال تعطیل کردن کیف پول  Novi، کیف پول دیجیتالی ارزهای دیجیتال کوتاه مدت خود است. در اطلاعیه ای که توسط بلومبرگ ارائه شد، این شرکت اعلام کرد که این پلت فرم را در اول سپتامبر غیر فعال می کند و 20 جولای آخرین روز برای اضافه کردن دارایی خود است. متا به کاربران توصیه کرد که موجودی خود را «در اسرع وقت» برداشت کنند، و خاطرنشان کرد که «تلاش می‌کند» پول باقی‌مانده را به حساب‌های بانکی مشتریان و کارت‌های نقدی پس از آخرین روز فعالیت کیف پول Novi منتقل کند.

در حال حاضر، این تعطیلی عملاً پایان جاه‌طلبی‌های شرکت متا در زمینه ارزهای دیجیتال است. این شرکت در اکتبر سال گذشته "پروژه کوچک" Novi را آغاز کرد. این کیف پول بدون پشتیبانی از دییم(Diem) ارز دیجیتال داخلی متا، که قبلاً با نام لیبرا (Libra)شناخته می شد، راه اندازی شد. یک ماه بعد، دیوید مارکوس، رئیس رمزارز شرکت، متا را ترک کرد. در آغاز سال 2022، انجمن Diem اعلام کرد که قصد دارد دارایی‌های خود را بفروشد و به فعالیت‌های خود را پایان دهد.

اما مرگ Novi و Diem به این معنی نیست که متا کیف پول دیجیتال دیگری نخواهد ساخت. یکی از سخنگویان شرکت به بلومبرگ گفت: «ما در حال حاضر از سال‌های هزینه شده برای ایجاد قابلیت‌های متا به طور کلی در زمینه بلاک چین و معرفی محصولات جدید مانند کلکسیون‌های دیجیتال استفاده می‌کنیم. "شما می توانید انتظار داشته باشید که از ما در فضای وب 3 چیزهای بیشتری ببینید زیرا ما نسبت به ارزشی که این فناوری ها می توانند برای مردم و مشاغل در متاورس به ارمغان بیاورند بسیار خوش بین هستیم."

در واقع، این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که در حال تغییر نام فیس بوک پی به متا پی است. در آن زمان، مارک زاکربرگ این تغییر را «نخستین گام» به سمت ایجاد یک کیف پول دیجیتال برای متاورس اعلام کرد. مدیر اجرایی این شرکت گفت که او آینده ای را میبیند که در آن Meta Pay به عنوان مکانی در دنیای مجازی برای ذخیره تمام اقلام دیجیتالی است که شما می خرید یا ایجاد می کنید.

finance.yahoo.com

July 3, 2022

 

  بروز شده در  1401/04/12 14:44
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support