EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

گاوها تحت کنترل، به سودهای کوتاه مدت اضافی از دوج کوین چشم دوخته اند؟

 

 

گاوها تحت کنترل، به سودهای کوتاه مدت اضافی از دوج کوین چشم دوخته اند؟

دوج کوین نشانه های صعودی را در نمودار کوتاه مدت خود از خود نشان داده است. این کوین در حال حاضر به صورت جانبی معامله می شود. در هفته گذشته،  DOGE   7 درصد افزایش را ثبت کرد. میم کوین در خط حمایت 0.06 دلار تثبیت شده است. سطح حمایت اصلی برای این کوین 0.064 دلار بود.

برای اینکه دوج کوین به مسیر صعودی ادامه دهد، تقاضا برای این کوین باید در مسیر مثبت بماند. در نمودار چهار ساعته، سطح 0.07 دلار را هدف قرار داده است. اگرچه قدرت خرید همچنان مثبت است، اما فشار خرید در نمودار کوتاه مدت کاهش جزئی داشته است.

اگر میزان خرید کاهش یابد، پس از آن برای میم کوین یک عقب نشینی لازم است. اگر این کوین نتواند برای مدت زمان قابل توجهی بالاتر از سطح 0.064 دلار معامله شود، گاوها قدرت خود را از دست خواهند داد. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین نشانه هایی از حرکت صعودی را نشان می دهد، آلت کوین ها نیز در نمودارهای خود بهبود یافته اند.

 

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 997 میلیارد دلار با 1.7 درصد تغییر مثبت در 24 ساعت گذشته است.

تجزیه و تحلیل نمودار چهار ساعته قیمت دوج کوین

دوج کوین در نمودار چهار ساعته 0.069 دلار قیمت داشت (منبع: DOGEUSD در TradingView)

دوج کوین در زمان انتشار با قیمت 0.069 دلار معامله می شد. این ارز عمدتاً معاملات جانبی را ثبت کرده است، اما طی هفته های گذشته به آرامی توانسته افزایش یابد. تعداد خریداران در حال حاضر از فروشندگان بیشتر است، اما اگر دوج کوین از مرز 0.070 دلار عبور نکند، قدرت خرید ممکن است شتاب خود را از دست بدهد.

این ممکن است باعث شود دوج کوین سطح پشتیبانی 0.047 دلار را دوباره بررسی کند. اگر دوج کوین به بالای سطح مقاومت 0.070 دلار حرکت کند و برای مدت زمان قابل توجهی در آنجا معامله شود، ممکن است جهش به قیمت 0.094 دلار امکان پذیر شود. مقدار دوج کوین معامله شده در نشست قبلی به طور قابل توجهی کاهش یافت که نشان دهنده کاهش فشار فروش است که همچنان نشانه ای از صعود در نمودار این کوین است.

 

تحلیل فنی

میزان خرید مثبتی از دوج کوین را در نمودار چهار ساعته نشان میدهد (منبع: DOGEUSD در TradingView)

با افزایش مداوم قیمت دوج کوین، تقاضا برای این کوین نیز در یک مسیر صعودی حرکت کرد. مطابق با افزایش میزان خرید، شاخص قدرت نسبی در بالای نیمه خط قرار گرفت.

این شواهد نشان دهنده قدرت خرید مثبت و اقدام صعودی قیمت بود، با این حال، حرکت نزولی کوچک در این اندیکاتور مشاهده شد. حرکت واگرایی میانگین متحرک همگرایی قیمت را نشان می دهد. MACD تحت یک تقاطع صعودی قرار گرفت و نوارهای سیگنال سبز نمایان شد. این نوارهای سیگنال سبز فرصت های خرید را نشان می کند.

 

 

دوج کوین شانس کمتری برای نوسان قیمت در نمودار چهار ساعته  (منبع: DOGEUSD در  TradingView)

حرکت قیمت دوج کوین به صورت صعودی پیش می رود، اما از آنجایی که این کوین مدتی به صورت جانبی معامله می شود، بر روی اندیکاتور مشاهده شده در نمودار بالا منعکس شده است. باندهای بولینگر به نشان دادن شانس در نوسان قیمت گره خورده اند. باندهای بولینگر اندکی باز شدند، اما عمدتاً به موازات آن نشان می‌داد که قیمت کوین ممکن است دچار حرکت سنگینی نشود.

شاخص حرکت جهت دار (Directional Movement Index – DMI) روند قیمت و قدرت آن را نشان می دهد. DMI مثبت بود زیرا خط +DI (آبی) بالای خط -DI (نارنجی) بود.

شاخص میانگین جهت دار (ADX) از مرز 20 بالاتر رفت، که نشان می دهد روند قیمت فعلی در نمودار در حال افزایش است.

این نشان می دهد که دوج کوین می تواند سودهای کوتاه مدت را در نشست معاملاتی آینده ثبت کند.

 

 

www.newsbtc.com

 July 9, 2022

 

 

  بروز شده در  1401/04/18 20:22
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support