EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

یک رستوران آمریکایی دیگر ارز دیجیتال را نمی پذیرد

 

رستوران Bored & Hungry با تم کاری در حوزه ی NFT دیگر ارز دیجیتال را نمی پذیرد

شخصی به لس آنجلس تایمز در روز جمعه گزارش داد که اخیراً رستوران Bored & Hungry که با مضمون NFT افتتاح شده دیگر ارز دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت برای غذای خود نمی پذیرد.

زمانی که  از یک نیروی کاری Bored & Hungry در این خصوص سؤال شد، به لس آنجلس تایمز گفت: "امروز نه - نمی دانم." این فرد هیچ نشانه ای از زمان تصمیم گیری برای حذف کریپتو از منوی گزینه های پرداخت ارائه نکرد و همچنین نمی دانست که آیا برگشت به پلتفورم پرداخت با کریپتو اتفاق خواهد افتاد ا یا خیر.

Bored & Hungry در  اوایل ماه آوریل سال جاری راه اندازی شد. در آن زمان، یکی از کارگران به لس آنجلس تایمز گفت که به نظر می‌رسد اکثر مشتریانش به گزینه‌های پرداخت کریپتو اهمیتی نمی‌دهند و همچنین خاطرنشان کرد که مشتریان به طور کلی نسبت به «وفاداری رستوران به ارزهای دیجیتال» بی‌تفاوت هستند.

 

یکی دیگر از مشتریان رستوران Bored & Hungry به لس آنجلس تایمز گفت: «مردم می‌خواهند اتریوم خود را نگه دارند. آنها نمی خواهند از آن استفاده کنند." مشتری ریچارد روبالکابا گفت: «نمی‌دانم [خرید با ارز دیجیتال] چگونه کار می‌کنند.»

بسیاری از مشتریان این رستوران اظهار داشتند که آن‌ها علاقه‌مند به ارز دیجیتال نیستند و صرفاً برای صرف غذا به رستوران مراجعه می‌کنند. مشتری جسیکا پرز گفت: "ما این رستوران را با این-ان-اوت(In-N-Out) مقایسه کرده و  امتیاز میدهیم، شاید حتی بهتر از آنها باشد."

پ.ن: این-ان-اوت (In-N-Out) رستوران‌های فست‌فودی زنجیره‌ای آمریکایی است، که مالک شبکه‌ای از ۲۹۰ شعبه در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا، به مرکزیت کالیفرنیا می‌باشد.

به نظر می رسد تغییرات در سیاست های پرداخت این رستوران بخاطر بحران اقتصادی کلان در ارزهای دیجیتال است که در سراسر جهان رخ داده است. اما نگران نباشد، سرمایه داران گرسنه ارزهای دیجیتال! شما می‌توانید به  شرکت فست‌فود آمریکایی Chipotle مراجعه کنید، که اوایل ژوئن شروع به پذیرش پرداخت‌ با ارزهای دیجیتال از طریق Flexa کرد. چندین کشور با مقررات و نظارت های بی امان روبرو هستند و مسائل سرایت در بازار کریپتو وجود دارد.

پ.ن: Flexa یک شبکه پرداخت فوری و ضد کلاهبرداری برای دارایی های دیجیتال است.

 

کوین تلگراف با اندی نگوین مالک Bored and Hungry تماس گرفت تا در مورد پذیرش کریپتو در رستوران خود توضیح دهد، اما پاسخی از مالک آن دریافت نکرد.

آیا ما باید شاهد اتفاق های دیگر بخاطر بحران ایجاد شده در حوزه ارزهای دیجیتال باشیم؟!

 

cointelegraph.com

June 24, 2022

 

 

  بروز شده در  1401/04/04 14:46
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support