EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

اگر چرخه بازار تکرار شود، زمستان ارزهای دیجیتال تا 250 روزدیگر باقی خواهد ماند

 

 Grayscale: اگر چرخه بازار تکرار شود، زمستان ارزهای دیجیتال تا 250 روزدیگر باقی خواهد ماند.

صنعت ارزهای دیجیتال برخی از بازارهای نزولی نا خوشایندی را تحمل کرده است. رکود سال 2022 به دلیل تست در پلتفرم های مالی غیرمتمرکز و معاملات بیش از حد اهرمی در یادها خواهد ماند.

 

 آخرین گزارش از دیدگاه سرمایه گذاری  Grayscale تفکری درباره  شروع بازار نزولی فعلی را در ژوئن 2022 نشان می‌دهد و اشاره میکند که در صورت تکرار چرخه‌های قبلی، این روند بازار می‌تواند 250 روز دیگر ادامه داشته باشد.

Grayscale اشاره می کند که بازارهای ارزهای دیجیتال با حرکات چرخه ای مانند از همتایان معمولی خود تقلید می کنند. تحرکات چرخه بازار بیت کوین (BTC) به طور معمول هر 4 سال یا تقریباً 1275 روز طول می کشد. این شرکت چرخه ای را تعریف می کند که قیمت تحقق یافته بیت کوین به زیر قیمت فعلی بازار میرسد.

قیمت واقعی با مجموع تمام دارایی ها به قیمت خرید آن تقسیم بر ارزش بازار دارایی تعیین می شود. این نشان می دهد اگر موقعیت سودآوری وجود داشته باشد، تعداد آنها چقدر است. در 13 ژوئن، قیمت واقعی BTC از قیمت بازار عبور کرد، که Grayscale  آن را به عنوان شروع بازار نزولی فعلی معرفی کرد.

این شرکت بر این باور است که این یک فرصت سرمایه گذاری اصلی وجود دارد - که در صورت تکرار دوره های قبلی، تا ماه جولای 250 روز دیگر ادامه خواهد داشت.

با جستجو در تاریخ چرخه ها،Grayscale این بازار را از تاریخ 2012 تا 2015 همراه با رویدادهایی که باعث فراز و نشیب بازار شده اند مورد بررسی قرار داده  است و رویداد هایی چون وب تاریک جاده ابریشم و Mt. Gox، که منجر به اولین بازار نزولی بزرگ شد، برجسته می کند. توسعه اتریوم، صرافی های اصلی و ارائه دهندگان کیف پول منجر به صعود تدریجی به بالاترین سطح بعدی در بازار شد.

سال‌های 2016 تا 2019 به خاطر رونق عرضه اولیه کوین های بازار، که با قابلیت قرارداد هوشمند معرفی شده توسط اتریوم امکان‌پذیر شد، در خاطره ها خواهد ماند. بیشتر سرمایه ای که در اواخر سال 2017 به اکوسیستم ارزهای دیجیتال سرازیر شد، سال بعد با شروع دومین بازار نزولی بزرگ، از بین رفت.

چرخه بازار 2020 به عنوان داستانی از اهرم در خاطر خواهد ماند. همچنین Grayscale اشاره می‌کند که سرمایه‌گذاران در طول همه‌گیری کووید-19 وسوسه شدند که تجارت را با افزایش هزینه‌های دولت افزایش دهند.

نرخ سرمایه گذاری مثبت به مدت شش ماه ادامه داشت و بسیاری از معامله گران از موقعیت هایی با ارز دیجیتال به عنوان وثیقه استفاده می کردند. هنگامی که قیمت ارزهای دیجیتال کاهش یافت، معامله گران مجبور به فروش شدند، که باعث موجی از انحلال بازار شد که طی آن شاهد کاهش قیمت بیت کوین از اوج خود یعنی 64800 دلار در نوامبر 2021 به 29000 دلار در ژوئن 2021 بودیم.

 

یک سال بعد دوباره نیرویی به بازارها لطمه زد، اما بازی گردانان اصلی این بازار مالی متمرکز (CeFi) DeFi پس از جذب سرمایه گذاری هنگفت با بازدهی چشگیر، دچار تزلزل شدند. در ادامه تاریخ، سقوط ارز پایدار Terra ایالات متحده (UST) اکوسیستم را فرا گرفت. معامله‌گران و موقعیت‌هایی با قدرت بالا در پلتفرم‌های مختلف CeFi منحل شدند – که این اتفاق فروش ارز را در بازار تشدید کرد و همچنین شرکت‌های بزرگ وام‌دهنده سرمایه مانند سلسیوس وموسسه سرمایه‌گذاری تری اروز کپیتال - Three Arrows  Capital را در این دوره در خورد فرو برد.

cointelegraph.com

 July 18, 2022

 

 

  بروز شده در  1401/04/28 20:29
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support