EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

4 جولای یادآوری برای اعلام استقلال پولی و حفاظت از آزادی سیستم مالی با استفاده از بیت کوین است.

 

4 جولای یادآوری برای اعلام استقلال پولی و حفاظت از آزادی سیستم مالی با استفاده از بیت کوین است.

با صرفه جویی در بیت کوین و نگه داشتن کلیدهای خصوصی خود، می توانید از یک سیستم مالی معیوب خارج شوید و در بزرگترین اعتراض غیرخشونت آمیز جهان شرکت کنید.

این یک سرمقاله نظری توسط میکی کاس، فارغ التحصیل وست پوینت با مدرک اقتصاد است. او قبل از انتقال به سپاه مالی، چهار سال را در پیاده نظام گذراند.

«پول کاغذی بی ارزش است، که شبح پول است و نه خود پول.» - توماس جفرسون

در حالی که بنیانگذاران اهمیت پول پایدار و کمیاب را در اواخر دهه 1700 درک کردند و عدم قابلیت حمل و تقسیم طلا را مشخص کردند که پول پایه برای راحتی و امنیت در دستان مسئولان متمرکز می شود. این فناوری به سادگی تا به حال برای هیچ چیز دیگری بیان نشده است.

بیت کوین پول آزادی است. اگرچه اعلامیه استقلال باعث پیشرفت آهسته آزادی در ایالات متحده شد، کاغذ سفید بیت کوین و شبکه متعاقب آن این پتانسیل را دارد که آزادی را به جهان بیاورد. این یک پوشش در برابر تورم، سیاست های پولی و مالی غیرمسئولانه است، اما بیت کوین بسیار بیشتر از اینها میباشد. یکی از ویژگی های بیت کوین اغلب در دنیای غرب نادیده گرفته می شود، ، این است که بیت کوین یک پرچین در برابر خود استبداد است.

بیت کوین این پتانسیل را دارد که عصر جدیدی از آزادی در سیستم مالی را در جهان ایجاد کند. دنیایی از برق ارزان و فراوان. جهانی عاری از اجبار، بی انگیزه کردن بیش از حد دولت و خشونت. تنها چیزی که مورد نیاز است یک عبارت 12 تا 24 کلمه ای و کمی مسئولیت شخصی در حفظ آن است.

چرا کشورهای غربی تا حد زیادی نسبت به بیت کوین دید کمی دارند ؟

 

عبور واشنگتن از دلاور توسط امانوئل لوتز

 

نقاشی‌های معروفی که برخی از رویدادهای تاریخی مانند گذرگاه رودخانه دلاور را در بالا نمایش می‌دهند، به راحتی می‌توان فراموش کرد که آزادی‌هایمان با چه مبارزه‌ای سخت به دست آمده است. واقعیت نقاشی بالا این است که به بیان ساده، زمانی را به تصویر می کشد که جورج واشنگتن ارتش را در شب کریسمس از رودخانه یخ زده عبور داد تا تعداد زیادی از افراد دیگر را در خواب بکشد.

این جنگ برای استقلال نزدیک به 250 سال پیش، به راحتی می توان فهمید که چگونه بسیاری از مردم آزادی را بدیهی می دانند. از پایان جنگ جهانی دوم در دهه 1940، کشورهای غربی در آمریکای شمالی و اروپا دوره رشد و توسعه قابل توجهی را تجربه کردند، اما افراد زیادی برای رسیدن به جایی که هستیم جان خود را فدا کردند.

دفتر کل غیرقابل تغییر، قابلیت تراکنش همتا به همتا، عدم نیاز به شخص ثالث قابل اعتماد، همه جنبه های بیت کوین برای ایجاد پوشش ایده آل در برابر استبداد با هم ادغام می شوند.

در حالی که بسیاری استدلال می‌کنند که بیت‌کوین هیچ ارزشی ندارد یا در هیچ مورد استفاده نمی شود، حقیقت این است که مدتی است که کار خود را در سراسر جهان اغاز کزده است. با استفاده از سخنان الکس گلادشتاین، فعال برجسته بیت کوین و فعال آزادی، مزیت سیستم مالی حاضر ما را نسبت به این مشکلات کور می کند.

چرا کشورهای غربی به بیت کوین نیاز دارند؟

با توجه به اینکه «ثبات قیمت‌ها» یکی از وظایف اصلی بانک‌های مرکزی است، به نظر می‌رسد که آن‌ها کارشان را خوب انجام نمی‌دهند. ببینید، تورم فقط تکرار سود مرکب با بازده منفی است: زوال تصاعدی به جای رشد نمایی. بیشتر این سال ها، این مشکل به چشم نمیآمد، اما اخیراً بیشتر و بیشتر آشکار شده است. به این دلیل است که افرادی که فقط پس انداز می کنند فقیر می شوند. دلیل اینکه اگر امیدی به بازنشستگی در دوران پیری دارید، مجبور می شوید یک سرمایه گذار حرفه ای شوید.

ما سودمندی بیت کوین را کم میبینیم زیرا دولت های ما نسبتاً باثبات هستند، سیستم مالی ما عمدتاً قابل اعتماد است و جامعه ما نسبتاً آرام است. همه چیز خوب است تا زمانی که نباشد!

مشکل این است که سیستم برای ادامه کار به اعتماد بیش از حد نیاز دارد. باید به بانک های مرکزی اعتماد کنید تا ارزش دارایی شما را پایین نیاورند. باید به دولت‌ها و بانک‌ها اعتماد کنید که وقتی آنها را ناراحت می‌کنید، دارایی‌های شما را مصادره نکنند. آیا واقعاً مالک چیزی هستید؟

در حالی که یک قرنطینه دارایی به سبک کانادایی در ایالات متحده بسیار بعید است، این واقعیت که حتی ممکن است نیاز باشد به دیگران اعتماد کنیم تا اجازه دهند از پول خودمان استفاده کنیم - یک نقص آشکار در این سیستم مالی سنتی است.

زمانی که ما واقعاً برای اطمینان از آزادی خود به بیت کوین در ایالات متحده نیاز داریم، احتمالاً برای به دست آوردن مقداری از آن به روشی آسان یا ساده خیلی دیر خواهد بود. این هدف از پوشش این سیستم مالی شبیه به بیمه است. شما بیت کوین نمیخرید زیرا بانک شما حساب شما را مسدود کرده است. شما بیت کوین دارید تا مطمئن شوید که این چیزها از ابتدا اتفاق نمی‌افتند.

ما این حقایق را برای بدیهی بودن در نظر میگیریم

علاوه بر عرضه ۲۱ میلیونی بیت‌کوین، شاید یکی از کمیاب‌ترین دارایی‌های این سیاره در حال حاضر آزادی باشد. برای نزدیک به دو قرن و نیم، مردم همه چیز را به خطر انداخته اند تا به آمریکا بیایند. شاید دیگر لازم نباشد اینطور باشد. شاید یک ارتش غیرمتمرکز از افراد مستقل بتواند به انحراف ترازو به سمت جامعه ای آزادتر در سراسر کره زمین کمک کند.

با صرفه جویی در انرژی دارایی زندگی خود در بیت کوین و نگه داشتن کلیدهای خصوصی خود، می توانید از سیستم مالی معیوب اساسیا دوری کنید و می توانید در بزرگترین اعتراض غیرخشونت آمیز جهان شرکت کنید. اکنون می توانید پول خود را در سیستمی کاملاً خارج از کنترل هر دولتی نگه دارید و خشونت و اجبار را در مقیاس جهانی از بین ببرید.

 

بیت کوین آزادی انجام معاملات بدون ریسک سیاسی یا سانسور است. بیت کوین آزادی ذخیره ارزش تولیدی شما بدون رقیق شدن توسط بانک های مرکزی است. بیت کوین یک اعتراض غیرخشونت آمیز است، اعتراضی که در ازای آن خشونت را از بین می برد. استقلال پولی خود را اعلام کنید و از آزادی های خود محافظت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیدهای خود را نگه دارید.

این یک پست مهمان توسط میکی کاس است. نظرات بیان شده کاملاً متعلق به خود آنها است و لزوماً نظرات BTC Inc. یا مجله Bitcoin را منعکس نمی کند.

 

bitcoinmagazine.com

July 3, 2022

 

  بروز شده در  1401/04/12 14:37
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support