EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مقالات غول بیت

Bit2Me به 100 هزار کاربر سرمایه گذار ارزهای دیجیتال در صرافی 2gether دسترسی پیدا میکند.

 


Bit2Me به 100 هزار کاربر سرمایه گذار ارزهای دیجیتال در صرافی 2gether دسترسی پیدا میکند.

پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال اسپانیا 2gether خدمات معاملاتی رایگان خود را به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه های عملیاتی مربوط به خود به دلیل زمستان کریپتو، در 10 ژوئیه تعطیل کرد.

پس از توافق اخیر بین دو صرافی ارزهای دیجیتال، Bit2Me  اعلام کرد که قصد دارد 100000 سرمایه‌گذار این عرصه در صرافی 2gether که اخیراً به دلیل شرایط نامطلوب بازار از ادامه فعالیت در این حوزه بازمانده بود را همراهی کند.

در 10 ژوئیه، پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال اسپانیا 2gether خدمات تبادل رایگان ارزهای دیجیتال خود را به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه های عملیاتی مربوط به خود که با زمستان بازار ارزهای دیجیتال همراه شده بود، تعطیل کرد. در عوض، 20 یورو به عنوان هزینه نگهداری از کاربران دریافت می کرد.

Bit2Me که اخیراً با 2gether به توافق رسیدند، به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تسهیلاتی ارائه میدهند تا کاربران خود را بدون تحمیل هیچ هزینه ای مشتاق بازار کنند. آنها به کاربران این امکان را می دهد تا از دارایی های خود را در این بازار به گردش در بیاورند و فعالیت های تجاری خود را از سر بگیرند. علاوه بر این، Bit2Me تصمیم گرفت پس از ورود موفقیت آمیز به این عرصه، 20 یورو را به کاربران بازپرداخت کند.

Bit2Me با همکار خود 2gether قراردادی را امضا می کنند تا به همه کاربران خود کمک کنند که بدون پرداخت هزینه ی مازاد به تجارت خوددر این بستر ادامه دهند.

برای این منظور، کمیسیون 20 یورویی را به همه مشتریانی که ارزهای دیجیتال خود را به پلتفورم Bit2Me منتقل می کنند، بازپرداخت خواهیم کرد

— Bit2Me Global (@Bit2Me_Global) July 13, 2022

لیف فریرا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Bit2Me، با اطمینان از تعهد خود به بازار ارزهای دیجیتال اسپانیا، اظهار داشت:

دنیای ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین کلیدی برای حال و آینده ما بوده و خواهد بود. بدین منظور، ما قصد داریم در کنار کاربران 2gether که می خواهند در بازار های ارزهای دیجیتال باقی بمانند، باشیم.

بانک اسپانیا اخیراً شعبه اسپانیایی Moon Tech Spain بایننس، را به عنوان ارائه‌ کننده خدمات دارایی مجازی (VASP) ثبت کرد و به صرافی ها اجازه می‌دهد تا خدمات تبادلات ارز های دیجیتال در منطقه را ارائه دهند.

 Changpeng  Zhao  ملقب به CZ مدیر عامل بایننس بر اهمیت قوانین موثر برای تصویب ارزهای دیجیتال گسترده تاکید کرد و افزود:

«ما سرمایه گذاری قابل توجهی در انطباق انجام داده‌ایم و ابزارها و سیاست‌های منطبق با دستورهای AMLD-5  و 6 را معرفی کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که پلتفرم ما امن ترین و قابل اعتمادترین در این صنعت باقی می‌ماند.»

  بروز شده در  1401/04/25 17:48
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support