EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support


مرکز پشتیبانی غول بیت

برداشت ریالی کی به حساب من واریز می‌شود؟

زمان تسویه‌حساب ریالی طبق زمان‌بندی جدول زیر و بر اساس سیکل‌های پایا اعلام شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است

  • وجه واریزی در هر روز تا ساعت ۰۰:۰۵  اولین روز کاری بعد قابل برداشت نیست
  • توجه بفرمایید که زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به حساب مقصد واریز میشود
  • تسویه حساب‌های نزد بانک آینده در روزهای تعطیل نیز پردازش می‌شوند
  • تسویه‌حساب روزهای تعطیل به مقصد بانک آینده در همان روز و به مقصد سایر حساب‌ها در اولین روز کاری بعدی به حساب کاربر واریزمی‌شود. لازم به ذکر است در صورت پرداخت موفق وجه از سوی غول بیت، شماره تراکنش در تاریخچه برداشت قابل مشاهده بوده و عدم وصول آن به حساب کاربر به تغییرات یا اختلالات سیستم پرداخت کشور مربوط می‌باشد.
  بروز شده در  1401/02/29 23:24
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support