EXCHANGE ON THE SHOLDERS OF GIANTS
Ghoolbit
cryptocurrency
ghoolbit
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support
invite
دوستانتان را دعوت کنید
با معــرفی دوستانتان هر بار که معامله می‌کنند
تا ۳۰٪ از کارمزدشان به شما تعلق می‌گیرد

چگونه دوستانمان را به غول بیت دعوت کنیم؟

خرید و فروش ارزهای دیجیتال و درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در آن، یک روش درآمدزایی در غول بیت است.
روش دیگری هم وجود دارد که در آن شما مستقیما خرید و فروش نمی‌کنید؛ بلکه از خرید و فروش دیگران کسب درآمد می‌کنید.
یعنی هر کدام از دوستان و یا آشنایان شما خرید و فروش کنند، غول بیت، قسمتی از کارمزد دریافتی از آن‌ها را به شما هدیه می‌دهد.

چگونه دوستانمان را به غول بیت دعوت کنیم؟
bg

دریافت لینک

ثبت نام کنید و لینک دعوت خود رابا کارمزد دلخواه خود بسازید
bg

دعوت از دوستان

لینک معرفی به دوستانتان را در وبسایتیا شبکه های اجتماعی اشتراک بگذارید
bg

دریافت پاداش

برای هر معامله کاربری که دعوت کردید تا ۳۰٪ از کارمزد به شما تعلق می‌گیرد

قوانین دعوت از دوستان

  • در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای غول بیت به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد.
  • برای هر معامله دقیقاً ۳۰٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در غول بیت برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.
  • هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در غول بیت واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.
  • ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.
  • فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و غول بیت مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.
  • محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.
  • محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.
  • غول بیت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد.
هفت روز هفته، در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم
map
INSTAGRAM
social
شبکه‌های اجتماعی
CONTACT GET IN TOUCH WITH US
Ghoolbit
cryptocurrency
logo

با توجه به گسترش روز افزون ارزهای دیجتال غول بیت پلتفرم یا به اصطلاح صرافی دیجیتالیست که هر کاربر ارزهای دیجیتال در جهان به آن نیاز دارد ما تمام مبادلات بین کریپتوهای مختلف و ارزهای دیجیتال را انجام می دهیم آیا می خواهید سیستمی امن و ساده مبادلات ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید؟ غول بیت این امکان را برای شما فراهم کرده است. سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد سیستم معاملاتی غول بیت زیر نظر نخبگان امنیت شبکه کشور رصد می شود و بالاترین امنیت را درسیستم خود دارا می باشد.

تماس با ما
Jordan, Tehran
+98 21 88886982
24/7 Support